Event MIX Marka Deli Catering wygrała przetarg na obsługę Toru Służewiec

Marka Deli Catering wygrała przetarg na obsługę Toru Służewiec

0

Wygrany przetarg to kolejny krok Deli Catering w realizacji strategii umacniania pozycji lidera na krajowym rynku usług cateringowych.

Tor Służewiec to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. W trakcie największych gonitw, jak Derby czy Wielka Warszawska, służewiecki tor odwiedza blisko kilkanaście tysięcy widzów.

– Fakt podpisania umowy to niewątpliwie wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu naszej marki – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering, która jest krajowym liderem na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych. „Pod uwagę brane było nie tylko  wcześniejsze doświadczenie w obsłudze wydarzeń najwyższej rangi, lecz także i portfolio obsługiwanych do tej pory eventów. Nie bez znaczenia była także kwestia smakowa i wizualna dań, prezentowana podczas specjalnego tastingu. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy – dodaje Damian Wiatrak.

Współpraca dotyczy zarówno obsługi cateringowej wydarzeń organizowanych na dopiero co odrestaurowanej Trybunie Honorowej, jak i obsługa restauracji oraz 3 barów Trybuny Honorowej.

Warto podkreślić, że od ponad 70 lat Tor Służewiec stanowi najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. Co ciekawe, teren toru wykorzystywany jest również jako miejsce wydarzeń, które nie są związane bezpośrednio z wyścigami (jak na przykład koncerty muzyczne). Stąd na Służewcu gościło także wielu znanych artystów, jak U2, Depeche Mode czy The Rolling Stones.

MW