Event MIX Znamy terminy spotkań cyklu „Meeting Professional Excellence Classes” na 2018 rok

Znamy terminy spotkań cyklu „Meeting Professional Excellence Classes” na 2018 rok

25
0

MPI Poland Chapter ogłasza terminy cyklu spotkań edukacyjnych “Meeting Professional Exellence Classes” na 2018 rok. Warsztat „Labirynt osobowości – jak budować długoterminowe relacje, mimo dzielących nas różnic” odbędzie  się 7 listopada 2017 w hotelu Sheraton Grand w Krakowie.

Pierwsze spotkanie z serii „Meeting Professional Excellence Classes” cieszyło się sporym zainteresowaniem i przyciągnęło dużą ilość osób z agencji, korporacji oraz przedstawicieli obiektów. W podsumowaniu spotkania uczestnicy podkreślali bardzo trafnie dobraną tematykę szkoleń i fakt, że bardzo mało jest szkoleń z umiejętności tzw. miękkich.

W związku z planem edukowania branży, MPI Poland Chapter przygotowało bardzo ciekawy pakiet warsztatów na przyszły rok które odbędą się cyklicznie w różnych miastach Polski.

Miasta w których się MPI Poland Chapter pojawi się  w przyszłym ROKU to Gdańsk, Poznań, Wrocław, Lublin, Łódź oraz Warszawa, gdzie cały cykl zostanie zakończony konferencją podsumowującą.

Spotkania będą się odbywały w każdy pierwszy wtorek miesiąca (z dwoma wyjątkami kiedy dniem spotkania będzie środa), więc już dzisiaj można zaplanować obecność na warsztatach w ramach MPEC.

W tym ROKU odbędą się dwa jeszcze warsztaty „Labirynt osobowości – jak budować długoterminowe relacje mimo dzielących nas różnic” w dniach 7 listopada w Krakowie oraz 5 grudnia w Trójmieście.

Harmonogram projektu MPEC:

 „Dobre praktyki w zarządzaniu projektami eventowymi – jak sobie pomóc ogarnąć chaos?”

3 stycznia 2018 r. Poznań

6 lutego 2018 r. Wrocław

6 marca 2018 r. Lublin

 „Zrozumieć kulisy procesu przetargowego – w butach Zamawiającego, Dostawcy i Poddostawcy”

4 kwietnia 2018 r.  Łódź

8 maja 2018 r. Kraków

12 czerwca 2018 r. Gdańsk

 „Budowanie ścieżki kariery – jak odnaleźć najbliższą sobie drogę zawodową?”

3 lipca 2018 r. Wrocław

7 sierpnia 2018 r. Poznań

7 września 2018 r. Warszawa  – konferencja podsumowująca rok rozwojowy MPEC

MW