Event MIX Kolejna edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej z Rent Design

Kolejna edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej z Rent Design

0

W sobotę 2 września br. odbyła się V edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej, zorganizowana przez Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz grupę portali dla nowoczesnych rodziców: eGaga.pl, Qlturka.pl, Sportowarodzina.pl i Egodziecka.pl. Wypożyczalnia mebli Rent Design kolejny rok z rzędu wsparła organizatorów akcji i zaaranżowała meblami miejsce organizacji Pikniku.

Głównym celem każdej edycji Pikniku jest pogłębianie wiedzy na temat przedwczesnych narodzin, a także profilaktyka wcześniactwa. W tym roku goście wydarzenia bawili się pod hasłem„Aktywnie przez świat” i mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach zorganizowanych specjalnie dla nich. Między innymi w Szpitalu Małego Doktora najmłodsi wcielali się w rolę lekarzy i wspólnie z doświadczoną kadrą walczyli o zdrowie puchatych pacjentów. Aparat do znieczulania, respirator, narzędzia do operowania, inkubator dla chorych noworodków, a także aparat RTG umożliwiały im postawienie trafnej diagnozy oraz odpowiednie leczenie.

Gościem specjalnym tegorocznego Pikniku Wcześniaka była pani Prezydentowa – Agata Kornhauser-Duda. Piknik został również objęty patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Wypożyczalnia mebli Rent Design wsparła organizatorów w aranżacji przestrzeni dostarczając wygodne meble plenerowe, takie jak leżaki, stoliki, krzesła, jak również różnorodne, kolorowe akcesoria dla dzieci.

Za organizację Pikniku odpowiadała Agencja Valkea Media S.A.

JK