Event MIX Branża eventowa na szerokich edukacyjnych wodach

Branża eventowa na szerokich edukacyjnych wodach

0

Mariusz Nowak, CEO Ministry Of Creativity oraz Sebastian Oprządek CEO agencji El Padre, członkowie Zarządu Klubu Agencji Eventowych spotkali się z liderami polskich studentów na XXIV Konwencie Przewodniczących Samorządów Studenckich, który odbył się w miniony weekend w Warszawie. Reprezentanci KAE przybliżyli studentom branżę eventową, prowadząc wykład „Edukacja w branży eventowej, czyli dlaczego Event Manager jest najciekawszym zawodem na świecie”.

To kolejny element działań edukacyjnych KAE mający promować event marketing w środowisku studentów i zachęcać najbardziej kreatywne oraz aktywne osoby do pracy w agencjach eventowych. Mariusz Nowak i Sebastian Oprządek opowiedzieli nie tylko o backgroundzie pracy event managera w Polsce, ale także zaprezentowali największe eventy realizowane w naszym kraju oraz te, na które warto zwrócić uwagę na świecie.

Konwent Przewodniczących skupia liderów środowiska studenckiego z całej Polski. To jedno z najważniejszych forów dyskusji o przyszłości młodego pokolenia oraz o edukacji i szkolnictwie wyższym w Polsce. Ponadto organizatorzy, Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej stara się, aby konwent był także platformą dialogu między pracodawcami a przyszłymi pracownikami.

– Promocja naszej branży przed przewodniczącymi samorządów z całej Polski to okazja, jakiej nie mogliśmy przepuścić. Szczególnie w kontekście kolejnych planowanych spotkań ze studentami w całym kraju przybliżającymi im event marketing. W czasie każdego spotkania chcemy zachęcić najbardziej kreatywne i aktywne osoby do pracy w naszej branży – powiedział Mariusz Nowak, CEO Ministry Of Creativity.

MW