Logo

Event MIX

Forum Branży Eventowej już 11 stycznia z Katalogiem OOH event!, oraz konkursami dla uczestników

Już 11 stycznia 2018 największe coroczne spotkanie ludzi związanych z event marketingiem. W ramach spotkania organizator przewidział prelekcje, dyskusje, networking i rozmowy biznesowe, a także dwa atrakcyjne konkursy z nagrodami dla uczestników oraz trzecią edycję konkursu Top Event.

Aby mieć szansę na wygraną w pierwszym z nich, warto wystartować już teraz. Konkurs Hashtag FBE 2018 trwa do 31 grudnia 2017. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować swój udział w Kongresie. Następnie wydrukować kartę konkursową zamieszczoną TUTAJ. Wpisać na niej proponowany hashtag, sfotografować wypełnioną kartę samą lub wraz z selfie, a zdjęcie zamieścić na profilu Forum na facebook’u i zachęcić znajomych do głosowania na zamieszczone zgłoszenie.Główną nagrodą w konkursie jest konsola gier video. Do wygrania także dwa noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w Double Tree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center; Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Copernicus Toruń oraz lot paralotnią.

Konkurs Stand by Stand. W trakcie trwania wydarzenia zapraszamy natomiast do udziału w interaktywnej grze targowej dla uczestników Forum Branży Eventowej 2018! Podejmij wyzwanie, weź udział w grze i wygraj nietuzinkowe nagrody! Adventure Warsaw wraz z Connectto zapraszają wszystkich uczestników do gry rozgrywającej się w trakcie FBE 2018. Zarejestruj się w punkcie startowym, pobierz naklejkę NFC i rozpocznij zabawę! Celem gry jest odwiedzenie stanowisk partnerów gry, wykonanie zadań i zdobycie jak największej liczby punktów.

W 1 edycji gry udział wzięło ponad 150 gości i 15 wystawców. Celem Konkursu Top Event jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo. Do konkursu można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się od 16 grudnia 2016 do 30 listopada 2017 roku. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w dniach 1 – 6 grudnia 2017.

Zarejestruj swój udział w FBE 2018 już dziś TUTAJ.

Więcej TUTAJ. Zdjęcia FB.

Organizator: Evential Sp. z o.o.

Katalog OOH event! już po raz drugi będzie oficjalnym katalogiem wydarzenia.

MW