Event MIX KiK kończy 2017 rok w wielkim stylu!

KiK kończy 2017 rok w wielkim stylu!

113
0
KiK kończy 2017 rok w wielkim stylu!

Niewiele działających w Polsce sieci detalicznych może poszczycić się 200 sklepami zlokalizowanymi w całym kraju. Tymczasem marce KiK, którą Polacy cenią przede wszystkim za wyjątkowo bogatą, a przy tym korzystną cenowo ofertę, udało się osiągnąć tę imponującą liczbę w ciągu zaledwie 5 lat. 

– Nasze założenia na 2017 rok były ambitne i jestem dumny z tego, że udało nam się je zrealizować. Klienci często pytają nas o kolejne otwarcia sklepów, sugerując nowe lokalizacje, co zawsze staramy się uwzględnić w naszych planach dotyczących ekspansji. Mogę obiecać, że zamierzamy dalej intensywnie się rozwijać – docelowo chcemy zaoferować Polakom ponad pół tysiąca sklepów z niezmiennie bogatą i zgodną z najnowszymi trendami ofertą prezentującą korzystną relację jakości do ceny – komentuje dyrektor generalny KiK, Mariusz Kulik.

Zgodnie z obietnicami marka nie zwalnia tempa – 14 grudnia obok 200 – setnego sklepu w Lublinie, wystartowały sklepy w Radomiu i Brzesku. Zaledwie w ciągu dwóch kolejnych dni dołączyły do nich sklepy w Poznaniu i Świdwinie. Zapowiedziane są także następne otwarcia. Najbliższe – w Bystrzycy Kłodzkiej, Zambrowie, Garwolinie i Gostyniu –  jeszcze w grudniu, a w nadchodzącym roku sieć ma się powiększyć co najmniej o kolejne kilkadziesiąt lokalizacji.

Sieć sklepów KiK pomimo tempa ekspansji dużą wagę przywiązuje do oprawy każdego otwarcia. Tradycyjnie, takim wydarzeniom towarzyszy wiele atrakcji, wśród których można wyróżnić konkursy, zabawy i specjalne promocje. Nie inaczej było w przypadku 200 sklepu, znajdującego się w Lublinie, w galerii Tarasy Zamkowe, przy al. Unii Lubelskiej 2. Oprócz tych atrakcji o godzinie 12.00 został wyserwowany jubileuszowy tort, a pracownicy wraz z przybyłymi gośćmi wznieśli wspólny toast.

MW