Event MIX Szkolenia dla branży eventowej z Lightschool  

Szkolenia dla branży eventowej z Lightschool  

0
Szkolenia dla branży eventowej z Lightschool

Firma Lightschool zaprasza w styczniu na kolejne kursy dla branży eventowej.

Coraz szybszym krokiem zbliża się koniec roku 2017, a co za tym idzie czas na podsumowania. Z perspektywy szkoleń prowadzonych przez Lightchool był to czas wyzwań, intensywnych działań, ale również radości z dobrze wykonanej pracy.  Na szkoleniach z kategorii oświetlenia, bezpieczeństwa, multimediów oraz na kursach specjalnych pojawiła się bardzo duża liczba kursantów. Co bardzo nas cieszy, były to osoby dobrze nam znane, ale też takie, dla których nasza branża to nowość, a które chciałby związać z nią swoją przyszłość.

Koniec roku nie oznacza jednak końca szkoleń Lightschool. Już na początku roku odbędą się kolejne kolejne kursy, które szczególnie zainteresują osoby związane z branżą eventową. Odbędą się w dniach 9-10 stycznia i będą prowadzone przez Pawła Murlika.

Szkolenie odpowiadające na pytanie, jak rozpocząć event kierowane jest do szerokiego grona odbiorców, poczynając od animatorów w domach kultury, poprzez managerów restauracji i pubów, a na zespołach muzycznych kończąc. Natomiast kurs zarządzania eventem kierowany jest dla osób, które zmierzyły się już z zagadnieniami dotyczącymi przygotowań do różnych eventów, lub chciałyby zacząć od przygotowania dużej imprezy.

JK