Event MIX Lumitrix – jedno urządzenie tak wiele możliwości

Lumitrix – jedno urządzenie tak wiele możliwości

0
Lumitrix - jedno urządzenie tak wiele możliwości

Czechy w branży multimediów i oświetlenia kojarzą się przede wszystkim z marką Robe i lampami oświetleniowymi, które możecie znaleźć w niemal każdej realizacji estradowej. Ale na czeskim rynku wyrósł nowy, ciekawy gracz – LumiTRIX.

Firma LumiTRIX to producent rewelacyjnych zewnętrznych projektorów multimedialnych z serii T2, które znajdą mnóstwo zastosowań. Urządzenie All-in-One łączy w sobie bardzo dużą uniwersalność. Nie potrzebuje dużej powierzchni do instalacji, zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (IP43), a także oferuje łatwą i w pełni zautomatyzowaną konfigurację. Wybór wyświetlanych materiałów i sterowanie realizowane jest bezprzewodowo – przez sieć GSM (wbudowana karta SIM), co pozwala na jego montaż w trudno dostępnych miejscach i zapewnia niesłychaną elastyczność. Internetowy interfejs administracyjny dostępny jest z pełnej gamy urządzeń: smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych itp. Ale daje też coś EKSTRA – INTERAKTYWNOŚĆ!

Użytkownik oglądający wyświetlany wielkoformatowy materiał może wejść z nim w interakcję – zagrać w grę, pokolorować wyświetlany obrazek czy przenieść się na stronę ze specjalnymi ofertami…

LumiTRIX T2 jest więc czymś więcej niż „kombajnem” multimedialnym do zastosowań zewnętrznych… to przede wszystkim nowość technologiczna, która uatrakcyjni każdy event korporacyjny wciągając użytkowników w świat multimedialnej rozrywki. To również urządzenie, które sprawdzi się w każdej instalacji stałej, w której użytkownik chce mieć łatwy dostęp do zarządzania wyświetlaną treścią z dowolnego miejsca na Ziemi.

www.prolight.com.pl

JK