Event MIX Manor House SPA najlepszym hotelem SPA dla dorosłych i piąty wśród najlepszej...

Manor House SPA najlepszym hotelem SPA dla dorosłych i piąty wśród najlepszej setki hoteli SPA w Polsce

63
0
Manor House SPA najlepszym hotelem SPA

Wręczono nagrody IX edycji konkursu Perfect SPA Awards 2017.  Kompleks Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** został wybrany Najlepszym Hotelem SPA dla dorosłych. Uzyskał również piąte miejsce w pierwszym rankingu Best SPA Hotels in Poland.

9 stycznia 2018 r. odbyła się uroczysta Gala Perfect SPA Awards 2017, podczas której ogłoszono laureatów wybranych przez klientów SPA i profesjonalne jury spośród najlepszych hoteli SPA w Polsce. Z przyjemnością informujemy, że kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach wygrał w kategorii Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych – Perfect SPA for Adults.

Wieczorną Galę poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno. Nagrody wręczali znani i lubiani: Beata Tadla, Anna Wendzikowska, Beata Chmielowska-Olech, Lidia Popiel, Joanna Orleańska, Aleksandra Hamkało, Roma Gąsiorowska, Paulina Holtz, Edyta Herbuś i Tomasz Ciachorowski. Uroczystość uświetnił klimatyczny koncert Kasi Kowalskiej.

– Jest to ważna nagroda dla nas, bowiem jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się już 16 marca 2014 roku na zostanie hotelem bez dzieci. Spa to miejsce odnowy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, gdzie relaksujemy się i delektujemy ciszą. Z założenia, nie ma w nim miejsca dla dzieci, które nie mogą korzystać z zabiegów i saun, a swoją ruchliwością mogą zaburzać kojącą zmysły aurę spa. Również rodzice od czasu do czasu zasługują na wypoczynek bez swoich pociec. Była to odważna decyzja biznesowa, ale pomimo wątpliwości zdecydowaliśmy się na zostanie enklawą dla dorosłych (początkowo poza wybranymi okresami w roku jak np. rodzinne Boże Narodzenie). Czas pokazał, że decyzja okazała się  słuszna. Nasi goście bardzo cenią ciszę i spokój obiektu bez dzieci, to nas wyróżnia, dlatego od początku 2018 roku Manor House SPA zdecydował się zostać całkowicie hotelem dla dorosłych. Tym bardziej cieszy nas zwycięstwo w kategorii Perfect SPA for Adults. Z dużą radością przyjęliśmy także 5 miejsce wśród 100 najlepszych hoteli SPA w Polsce. To ogromne wyróżnienie,  zwłaszcza na bardzo konkurencyjnym, polskim rynku, gdzie nie łatwo być w pierwszej setce, a cóż dopiero w ścisłej czołówe – mówi Grażyna Wrona Prezes Zarządu Manor House SPA.

Bieżąca edycja konkursu Perfect SPA Awards rozpoczęła się wiosną i trwała do późnej jesieni 2017. Łącznie, do polskiej i zagranicznej części konkursu, zgłoszono prawie 200 obiektów SPA – hoteli SPA oraz salonów i day SPA. W głosowaniu internetowym, odbywającym się na portalu www.SPAeden.pl, wzięło udział prawie 36 tys. osób. Każda z nich mogła głosować na obiekty SPA w czterech kategoriach: na najlepszy hotel SPA i daySPA w Polsce oraz na najlepszy hotel SPA
w Hiszpanii i najlepszy Hotel SPA w Czechach. Z kolei w kategoriach branżowych decydował wybór ekspertów. Kapituła powołana przez redaktora naczelnegomagazynu Eden Jarosława Kreta składała się z przedstawicieli branż turystycznej oraz SPA & Wellness.

Manor House SPA jest również Najbardziej Luksusowym Hotelem w Europie wśród obiektów historycznych (Luxury Travel SPA Awards 2018) i Najlepszym Holistycznym SPA w Polsce (Prestige SPA Awards 2017). Goście kompleksu chcą czuć się komfortowo i móc odpoczywać w spokoju, dlatego odpowiadając na ich oczekiwania Manor House SPA jest otwarty na osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia. Dwunastolatkowie nie są już dziećmi, które wprowadzają rwetes i gwar oraz potrzebują różnych form zabawy i dużej atencji rodziców. Mogą samodzielnie korzystać z wybranych zabiegów SPA i licznych atrakcji oraz towarzyszyć rodzicom w Łaźniach Rzymskich. Rozwiązanie znane w wielu krajach jako „children free zone” sprzyja wyciszeniu i odprężeniu gości, doskonale przyjęło się również na polskim rynku.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

JK