Event MIX Nowa dyrektor Działu Incentive w ICP Group  

Nowa dyrektor Działu Incentive w ICP Group  

0
Nowa dyrektor Działu Incentive w ICP Group

Na początku stycznia 2018 r. stanowisko Incentive Unit Director w ICP Group SA. objęła Magdalena Galińska.

Do jej zadań należeć będzie zarządzanie Działem Incentive oraz zwiększanie efektywności i innowacyjności projektów przy stale rosnącej liczbie zleceń oraz portfolio klientów.

Magda związana jest z branżą MICE od 17 lat. Od 2005 r. pracowała w dziale zakupów Polpharmy jako Kierownik ds. Zakupów Usług Eventowych. Jest laureatką nagrody MP POWER AWARDS w kategorii Meeting Planner, wielokrotnie nominowana była też w konkursie „Osobowość Roku Branży MICE”.
W 2017 r. została jurorką konkursu Effie Awards i PROCON Awards „Supplier of The Year”. Magda aktywnie działa na rzecz branży jako Lider streamu eventowego w ramach projektu „Biała Księga Komunikacji Marketingowej”, której celem jest wypracowanie najlepszych standardów zakupowych i przetargowych w kategoriach marketingowych. Doświadczenie Magdy po stronie klienta ma jeszcze mocniej zwiększyć konkurencyjność ICP Group na rynku.

– Do naszego teamu dołącza kolejny profesjonalista, którego doświadczenie, wiedza i umiejętności będą dalej rozwijać i budować wartość spółki, ponadto świetnie wpisują się w oczekiwania rosnącej liczby klientów oraz skalę i złożoność realizowanych projektów – mówi Krzysztof Michniewicz, Prezes ICP Group SA.

– Bardzo się cieszę, że będę mogła połączyć swoją pasję z pracą. Ufam, że moje doświadczenie z „drugiej strony mocy” połączone z ogromnym zaangażowaniem i doświadczeniem członków zespołu Incentive, zaowocują wysoką jakością ofert i realizacji, a tym samym zaufaniem i zadowoleniem naszych stałych i nowych klientów – mówi Magdalena Galińska, Incentive Unit Director.

JK