Event MIX Wysyp nowości w Colors of Design

Wysyp nowości w Colors of Design

0
Wysyp nowości w Colors of Design

Aż 12 nowych modeli mebli początkiem roku wprowadziła do swojej oferty wypożyczalnia mebli Colors of Design. Wśród nowych propozycji pojawiły się między innymi meble wypoczynkowe w kolorze żółtym z serii LEMO.

Nowa kolekcja jest ciekawym uzupełnieniem i urozmaiceniem do wdrożonych w ubiegłym roku modeli SZACH PAT oraz SCANDIA. Kolekcja krzeseł uzupełniona została o nowy model AZURO. Ażurowa struktura i kształt nawiązujący do bestsellerowego modelu PRESTIGE, będą ciekawym i kolorowym urozmaiceniem całości aranżacji. W ofercie pojawiły się również nowości dedykowane na wiosenno/letni sezon przyjęć plenerowych. Pełna elegancji seria MONACO w kolorze białym, jest świetną alternatywą dla klasycznych mebli rattanowych, a dzięki modułowej budowie, daje nieskończone możliwości ustawienia. Nawiązująca do plenerowej świeżości i ciesząca się sporą popularnością seria SPRING, z użyciem wysokogatunkowej sztucznej trawy, uzupełniona została o hokery, świetnie komponujące się m.in. z aranżacjami paletowymi. W odpowiedzi na spore zainteresowanie systemami odgradzającymi, asortyment poszerzony został również o kilka modeli parawanów.

Z biegiem roku, Colors of Design obiecuje kolejny wysyp nowości i zachęca do śledzenia swojego facebook’owego profilu, gdzie na bieżąco informuje o wprowadzanych nowościach i comiesięcznych akcjach promocyjnych dla swoich klientów.

www.facebook.com/ColorsofdesignPL

JK