Event MIX Henryk Kania partnerem gali finałowej Szlachetnej Paczki

Henryk Kania partnerem gali finałowej Szlachetnej Paczki

0
Henryk Kania partnerem gali finałowej Szlachetnej Paczki

ZM Henryk Kania S.A. – jeden z liderów rynku mięsnego w Polsce – zostały partnerem finałowej gali XVII edycji Szlachetnej Paczki, która już 26 stycznia odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre w Krakowie.

Goście gali, a będzie ich około 1,5 tys., będą mieli możliwość zapoznania się z innowacyjnymi nowościami, które ZM Kania wprowadziły do sprzedaży kilka tygodni temu. Warto zwrócić uwagę, że partnerstwo gali jest kolejnym etapem współpracy ZM Kania ze Szlachetną Paczką. Pierwszym było włącznie się w akcję zbiórki świątecznej, podczas której firma przygotowała prezenty dla pięciu rodzin z powiatów pszczyńskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. W zbiórkę chętnie i licznie zaangażowali się pracownicy Spółki.

– Szlachetna Paczka to piękna i szczytna inicjatywa. A my jako polska, rodzinna firma, jesteśmy świadomi tego, jak ważne i potrzebne są dziś działania CSR-owe. Dlatego chętnie zaangażowaliśmy się w kolejną inicjatywę, jaką jest gala finałowa – mówi Dominika Rąba, wiceprezes ZM Henryk Kania S.A.

ZM Henryk Kania znane są z szerokiej działalności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółka jako pierwsza w Polsce została w 2016 roku stałym partnerem Śląskiego Banku Żywności. Co roku włącza się w finały WOŚP oraz w akcję „Podziel się dobrym posiłkiem”. Wspiera także wiele instytucji i organizacji – zwłaszcza na terenie powiatu pszczyńskiego i województwa śląskiego.

KL