Event MIX Adriana Szczeniowska dyrektor zarządzającą Rent Design

Adriana Szczeniowska dyrektor zarządzającą Rent Design

0
Adriana Szczeniowska dyrektor zarządzającą Rent Design

Z początkiem stycznia 2018 r. Adriana Szczeniowska objęła funkcję dyrektor zarządzającej firmy Rent Design – lidera branży wypożyczalni mebli eventowych w Polsce.  

Szczeniowska objęła nowoutworzone stanowisko, wspierając tym samym zarządzającego firmą Wojciecha Zbroję, Prezesa Rent Design. Jest to wynik dynamicznego rozwoju spółki, nieustannego zwiększania zasobów, a co za tym idzie konieczności rozszerzenia jej struktur.

Na nowym stanowisku Adriana Szczeniowska będzie zarządzać pracą wszystkich zespołów, w tym biura oraz magazynu wyposażonego w ponad 26 000 produktów oraz odpowiadać za wyniki finansowe i rozwój Rent Design. Do jej zadań należeć będzie również reprezentowanie spółki, planowanie strategiczne, modernizacja, kontrola jakości, jak również koordynacja działań promocyjnych.

Szczeniowska to absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2006 roku. Doświadczenie zdobywała w cenionych na rynku agencjach public relations: 24/7 PR oraz sieciowej PLEON (obecnie Ketchum).

Współpracę z Rent Design rozpoczęła w styczniu 2013 roku, odkąd jako PR & Marketing Manager zajmowała się m.in. działaniami promocyjnymi skierowanymi do klientów spółki, zarządzaniem komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną firmy, jak również koordynacją współpracy z partnerami biznesowymi oraz mediami.

JK