Event MIX ESTANCIA GROUP dla PHUP GNIEZNO z okazji Dnia Handlowca

ESTANCIA GROUP dla PHUP GNIEZNO z okazji Dnia Handlowca

96
0
590_443_crop_news_siedze-na-palecie-wypozyczalnia-mebli-z-palet-7

W dniu 9 lutego w Gnieźnie odbył się doroczny Dzień Handlowca połączony z Targami Wielobranżowymi PHUP.

Firma jest dystrybutorem w segmencie branży FMCG. Prowadzi sprzedaż produktów przez bezpośrednią dostawę do sklepów i hurtownie Cash&Carry. Poprzez 5 centrów dystrybucji i flotę ponad 200 samochodów dostawczych, firma obsługuje ponad 5 500 klientów miesięcznie, wciąż się rozwijając.

Na potrzeby dorocznego bankietu z okazji DNIA HANDLOWCA i otwarcia nowej hali magazynowej przygotowaliśmy aranżację przestrzeni eko bankietu dla 400 gości, gdzie każdy miał komfortowe miejsca siedzące na kolację w formie bufetów. Dodatkowo przygotowaliśmy strefy VIP w altanach, paletową ścianę prezentującą nagrody i prezenty i dla gości, strefy barowe z hokerami, paletowe huśtawki podwieszone do sufitu hali oraz dekoracje w postaci eko latawców a także mini dekory kwiatowe na stoły, goździk z liściem palmy, symbolizujące tradycję i nowoczesność.

Aranżacje meblowe Siedzę na Palecie – Eko Design połączone z istniejącą, nowoczesną halą oraz tradycyjną zabudową targową całkowicie odmieniło wnętrza hali i zrobiło oszałamiające wrażenie na gościach.

Główną atrakcją eventu był koncert zespołu Enej oraz koncert Electric Girls.

Po stronie Estancia Group Siedzę na Palecie było aranżacja przestrzeni bankietowej dla 400 gości, scenografia przestrzeni scenicznej, koncepcja i realizacja losowania i prezentacji nagród, dokumentacja foto całego eventu.

Event został zorganizowany w Gnieźnie w dniu 9 lutego 2018 r.

MW