Event MIX Deli Catering wsparło kulinarnie mecz Polska-Korea

Deli Catering wsparło kulinarnie mecz Polska-Korea

0
Deli Catering wsparło kulinarnie mecz Polska-Korea

Za nami mecz towarzyski z Koreą Południową. Wydarzenie wsparł kulinarnie lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering.

Dokładnie 27 marca br. piłkarska reprezentacja Polski wróciła na murawę Stadionu Śląskiego, gdzie zmierzyła się w towarzyskim meczu z Koreą Południową. Co ciekawe, piłkarska reprezentacja Polski rozegrała dotychczas na Stadionie Śląskim 55 oficjalnych spotkań. Ostatni mecz na tym obiekcie rozegrany został 14 października 2009 roku, kiedy to Polska przegrała ze Słowacją 0:1 po samobójczym golu Seweryna Gancarczyka. Tym razem reprezentacja prowadzona przez Adama Nawałkę pokonała rywala (Polska – Korea Południowa 3:2), zaś decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił Piotr Zieliński.

O pełną obsługę cateringową reprezentacji obu drużyn oraz strefy VIP zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering. Specjalnie na tę okoliczność przygotowany został łosoś bałtycki BIO pieczony z mulami w winno-ziołowym maślanym sosie, polędwiczki z prosięcia macerowane w żubrówce na kremowym sosie z tymiankiem i prawdziwkami, a także mangalica duszona w sosie z czerwonego wina z gorzką czekoladą i chili.

www.delicatering.pl