Event MIX OFICJALNE OTWARCIE Speed Water Coastera

OFICJALNE OTWARCIE Speed Water Coastera

0
OFICJALNE OTWARCIE Speed Water Coastera

W Poniedziałek Wielkanocny 2 kwietnia największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze otworzył nowy Sezon 2018.

Temu dniu towarzyszyły przedpremierowe przejazdy zupełnie nowym Speed Water Coasterem, jednak oficjalna premiera tej atrakcji odbędzie się w piątek 6 kwietnia, w dniu rozpoczynającym pierwszy weekend funkcjonowania Energylandii w nowym sezonie.

SPEED WATER COASTER

Po wybudowaniu w ubiegłym sezonie Speed Water Coastera, Energylandia przystąpiła do wykonania niezbędnych testów dopuszczających urządzenie do użytku. Przyszedł w końcu czas na jego oficjalną premierę długo oczekiwanej atrakcji!

Warto przypomnieć, że wysokość tej konstrukcji sięga 60 metrów, znów prędkość wagoników osiąga 110 km/h, dzięki czemu Speed Water Coastera można uznać za najwyższy i najszybszy na świecie wodny Roller Coaster.

Szybkość łodzi pędzących z niebagatelnej wysokości wprost do wody, a także dwa spashe, które zaliczamy podczas całej trasy dają niesamowite wrażenia. Wyjątkowości dodaje także fakt, że podczas przejazdu zobaczyć możemy panoramę Energylandii, a także malowniczego terenu, w którym powstał Park Rozrywki.

KALENDARZ OTWARCIA ENERGYLANDII