Wydarzenia Packaging (R)evolution za nami!  

Packaging (R)evolution za nami!  

0

Podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji targów Packaging Innovations, odbyła się pierwsza edycja konferencji Packaging (R)evolution, poświęcona najnowszym i najbardziej rewolucyjnym rozwiązaniom z zakresu designu i produkcji opakowań.

Prelegenci w krótkich, rzeczowych prezentacjach opowiedzieli m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie zdobienia etykiet i opakowań, pokazali sposoby wyróżnienia produktu poprzez unikalne i niestandardowe projekty graficzne, wyjaśniali w jaki sposób wykorzystać brand-blocking dla skutecznego i efektywnego wzrostu sprzedaży produktów.

Nie zabrakło także inspiracji; organizatorzy konferencji – Spółka Aniflex zaprezentowała unikalny sposób połączenia personalizacji druku z farbą termochromową (reagującą na zmianę temperatury), który spotkał się z dużym zaskoczeniem i zainteresowaniem ze strony uczestników.

Warto zaznaczyć, że konferencja zgromadziła ponad 200 specjalistów i managerów produktu, marketingu i zakupów; frekwencja i pozytywne komentarze świadczą zdecydowanie o tym, że temat rewolucji opakowań jest tematem poszukiwanym i pożądanym przez wielu specjalistów odpowiedzialnych za kreację i sprzedaż różnorodnych produktów.

Kolejna edycja Packaging (R)evolution już we wrześniu!

OOH magazine był patronem medialnym konferencji.

www.packagingrevolution.pl

JK