Event MIX Agencja ALLEGRO z Grand Prix na Baltic Event Awards

Agencja ALLEGRO z Grand Prix na Baltic Event Awards

0
Agencja ALLEGRO z Grand Prix na Baltic Event Awards

Wyprodukowane przez Agencję Allegro Bestsellery Empiku 2017 zdobyły Grand Prix Baltic Event Awards i zostały uznane za najlepszy event kulturalny roku z całego regionu Morza Bałtyckiego.

–  To dla Allegro absolutnie wyjątkowy moment – skomentowała Anna Gogacz, general manager agencji Allegro. –  Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie odwaga do przełamywania schematów i tworzenia wielkich projektów – po stronie naszej i naszego klienta. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że Empik obdarzył nas zaufaniem, które zaowocowało wspólną realizacją docenianą przez międzynarodowe jury. Dzięki zwycięstwu Bestsellerów Empiku 2017 możemy zwrócić uwagę branży eventowej w Europie, że rynek w Polsce bardzo szybko się rozwija i profesjonalizuje. Takie wyróżnienia na pewno napędzają nas do dalszego działania i stawiania sobie kolejnych wyzwań  – podsumowała Gogacz.

Do konkursu zgłoszono ponad 100 projektów z krajów basenu Morza Bałtyckiego m.in. Finlandii, Szwecji, Rosji i Polski. Była to pierwsza edycja, gdzie międzynarodowe jury pod przewodnictwem Salvatore Sagone – organizatora BEA World Festival, było złożone z ekspertów z różnych sektorów.  Gala konkursowa odbyła się w Tallinie w Estonii i towarzyszyła Baltic For Events Forum.

Dwie nagrody podczas Baltic Event Awards to kolejne wyróżnienia dla Allegro w ostatnich miesiącach. Agencja zdobyła trzy statuetki podczas MP Power Awards, a pod koniec roku wyróżnienia w konkursach Kreatura 2017 i Procon Awards.

www.allegro.com.pl