Event MIX Ekskluzywne statuetki, medale, dyplomy od DECOR dla branży eventowej na targach reklamy

Ekskluzywne statuetki, medale, dyplomy od DECOR dla branży eventowej na targach reklamy

0
DECOR dla branży eventowej na targach reklamy

Na wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl po raz pierwszy zaprezentuje się firma ZUW DECOR specjalizująca się w produkcji ekskluzywnych produktów, jakimi są statuetki, medale, dyplomy, puchary oraz rzeźby.

ZUW DECOR to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji statuetek szklanych pod indywidualne zamówienie.

W jej ofercie znajdą Państwo m.in. statuetki szklane, trofea sportowe, dyplomy oraz gadżety reklamowe. Oprócz dziesiątek standardowych wzorów oferują piękne wyroby szklano-metalowe projektowane i wykonywane na zamówienie.

Na przestrzeni lat spędzonych na pracy ze szkłem, stworzyli także bardzo precyzyjne produkty, jakimi są szklane miniatury przedmiotów oraz pojazdów.

Firma posiada zaplecze projektantów, artystów oraz technologii, dzięki którym sprosta najbardziej wymagającym zleceniom. Realizuje projekty już od 1 szt.

To oferta idealna dla firm organizujących spotkania jubileuszowe, szukających nagród dla pracowników, generalnie sektora EVENT & MICE.

Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska A5 na targach oraz strony internetowej www.decor.net.pl

– Przy stoisku firmy ZUW DECOR będą Państwo mogli zapoznać się bliżej z oferowanymi produktami. Dowiedzą się Państwo również o możliwości współpracy. Zachęcamy do pozostawienia wizytówki, zapytań i zamówień – podkreśla właściciel firmy, artysta Witold Śliwiński.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: