Wydarzenia TEXET B2B Academy wyrusza w Polskę!

TEXET B2B Academy wyrusza w Polskę!

0

TEXET B2B Academy organizuję cykl szkoleń skierowanych do osób z działów handlowych agencji reklamowych oraz pośredników B2B w branży odzieży oraz gadżetów reklamowych.

Szkolenie Mistrzowska Sprzedaż: Poznaj Tajniki Sprzedaży B2B ma na celu rozszerzenie wiedzy o procesie sprzedaży, co  ułatwi osiągnięcie lepszych wyników. Cykl odbędzie się w czterech miastach – Gdynia, Poznań, Katowice oraz Warszawa. Mistrzowską Sprzedaż poprowadzi trener sprzedaży – Sławomir Nadolny.

Głównym zamiarem TEXET B2B Academy jest pomoc w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych agentów sprzedaży działających w branży zajmującej się dystrybucją artykułów reklamowych. Szkolenie wzmocni samoświadomość uczestników w obszarze procesu sprzedaży, pomoże ulepszyć relacje z klientami oraz poprawi ewentualne błędy w kontaktach biznesowych. Szkolenie zostanie przeprowadzone metodą indukcyjną. To oznacza, że uczestnicy sami odkrywają właściwe, adekwatne postawy i wiedzę, doświadczając ich w wyniku wypracowywania przez zespół, a także dochodzą do indywidualnych wniosków, które rozwijają ich świadomość. Cykl Mistrzowska Sprzedaż rozpocznie się 9 maja w Gdyni, pozostałe szkolenia odbędą się 10 maja w Poznaniu, 16 maja w Katowicach oraz 17 i 18 maja w Warszawie. Trener szkolenia, Sławomir Nadolny to człowiek z 27 letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem, działającym w branżach FMCG, mediach i agencjach reklamowych.

Więcej informacji TUTAJ

MW