Event MIX Patrycja Pawlik Managerem PR i Komunikacji Marketingowej w Teatrze Kamienica

Patrycja Pawlik Managerem PR i Komunikacji Marketingowej w Teatrze Kamienica

0
Patrycja Pawlik

Od 1 maja 2018 Patrycja Pawlik objęła stanowisko Managera PR i Komunikacji Marketingowej w warszawskim Teatrze Kamienica. Zajmuje się prowadzeniem wszystkich działań public relations – tworzeniem i realizacją strategii komunikacji, media relations, a także koordynacją działań instytucji w social mediach. Ponadto odpowiada za tworzenie oraz wdrażanie kampanii i innych aktywności marketingowych obejmujących ATL, BTL i online.

Patrycja Pawlik z branżą związana jest od blisko 10 lat. Do niedawna zajmowała się wizerunkiem Targów Kielce – drugiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największych wydarzeń targowych organizowanych w Kielcach, jak między innymi Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo, czy targi branży dziecięcej Kids’ Time. W swojej karierze zawodowej związana była także ze spółkami branży finansowej i human resources. Pełniła również funkcję Prezesa Zarządu organizacji NGO, realizującej projekty o zasięgu ogólnopolskim.

Nowa manager Kamienicy ukończyła Dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała też na Aberystwyth University w Wielkiej Brytanii.