Trade marketing Szkło ozdobne od Glasmark premierowo na targach FestiwalMarketingu.pl

Szkło ozdobne od Glasmark premierowo na targach FestiwalMarketingu.pl

0

Glasmark – nowoczesna firma branży szklarskiej z ponad 25-letnią tradycją na rynku, nie tylko polskim, lecz także światowym, po raz pierwszy zaprezentuje swoje produkty na FestiwalMarketingu.pl.

Firma z Krosna oferuje nowoczesne technologie pozwalające świadczyć profesjonalne usługi zdobienia szkła, takie jak: sitodruk, natrysk, kalkomania, tampodruk, sublimacja oraz wiele innych.

Glasmark posiada profesjonalne Studio Projektowe, które opracowuje oryginalne produkty i opakowania oraz współtworzy projekty graficzne, które łączą w sobie wyjątkowość i niepowtarzalność. We współpracy z klientem zostaje osiągnięty kompleksowy zestaw koloru, kształtu i dekoracji, a doświadczenie pozwala osiągać  ustalone cele.

– Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić mu optymalne rozwiązania kosztowe, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej satysfakcji. W ramach realizacji zlecenia, projektujemy, wykonujemy, pakujemy i przesyłamy gotowy towar. Naszym celem jest stworzenie produktu, który odniesie sukces – podkreśla Paulina Cieślak, Kierownik Działu Marketingu w Glasmark.

Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska J17 i zapoznania się z ofertą szkła oraz ceramiki reklamowej. 

Inspirujące pomysły – jak urządzić piękną i funkcjonalną przestrzeń w domu – można znaleźć w portfolio Glasmark: ZOBACZ TUTAJ.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

JK