Logo

Event MIX

EXPO XXI Warszawa – dobre perspektywy

Rozwój branży eventowej w Polsce przyczynia się do powstawania nowych obiektów oraz wspiera rozwój tych istniejących. To czynnik pozytywny, który stymuluje wzrost jakości usług, infrastruktury oraz inwestycji.

W tej sytuacji niezależne ośrodki mogą nie tylko konkurować, ale i współpracować ze sobą dla dobra klientów. Dobrym przykładem są tu relacje EXPO XXI Warszawa z liderem branży wystawienniczej w Polsce, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz z nowoczesnym obiektem Targi w Krakowie.

Robimy wiele na rzecz ustanowienia takich właśnie standardów w całej branży. Niestety, wciąż zdarzają się przypadki działań nieetycznych, którym sprzeciwiamy się stanowczo.  Przykładem takich zachowań są celowo rozgłaszane pogłoski o sprzedaży obiektu. Nie było, nie ma i nie będzie planów zakończenia funkcjonowania Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. na terenach i obiektach przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Wręcz przeciwnie, wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, rozpoczęliśmy kolejny etap prac inwestycyjnych. Przed nami m.in. wymiana rooftop’ów usprawniających system wentylacyjny, dalsza modernizacja hal i poszerzenie porfolio usług. Jesteśmy również przygotowani na wprowadzenie najnowszych technologii, w tym digitalizacji. W planach są także nowe ekspozycje i zwiększenie powierzchni zieleni. Dzięki temu obiekt zyska na urodzie i stanie się lepiej dostosowany do potrzeb organizatorów oraz odwiedzających.

Oświadczenie Centrum EXPO XXI

Chociaż od wielu lat firmy oraz agencje eventowe doceniają EXPO XXI, rynek ewoluuje, a my wraz z nim, co pozwala nam utrzymywać pozycję lidera w Warszawie. Dlatego w przyszłość patrzymy z optymizmem, a tymczasem cieszymy się rozgłosem i zainteresowaniem, jakie wywołują nasze plany, gdyż jak powiedział Oscar Wilde – „jedyną rzeczą gorszą od tego, że o nas mówią, jest to, że o nas nie mówią”.