Trade marketing Metsä Board przedstawi innowacyjne produkty i projekty podczas FachPack 2018

Metsä Board przedstawi innowacyjne produkty i projekty podczas FachPack 2018

0

Podczas targów FachPack w Norymberdze Metsä Board przedstawi swoją ofertę lekkich tektur z pierwotnych mas włóknistych, na którą składają się tektury lite, białe kraftlinery i tektury dla gastronomii. Zaprezentuje również swoje usługi w dziedzinie projektowania opakowań. W połączeniu z lekkimi tekturami te usługi umożliwiają uzyskiwanie rozwiązań opakowaniowych, które są lepsze, bezpieczniejsze i bardziej zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Ponadto Metsä Board zaprezentuje swój najnowszy produkt – tekturę z ekobarierą – MetsäBoard Pro FSB EB1. Jej specjalna warstwa barierowa jest wytwarzana z surowców odnawialnych, nadaje się do recyklingu, jest biodegradowalna i została opracowana specjalnie dla gastronomii. Oprócz korzyści w dziedzinie zrównoważonego rozwoju nowy produkt oferuje również większą wydajność druku i przetwarzania.

W ramach koncepcji „PackageLab” Metsä Board przedstawi inspiracje i pomysły innowacyjnego wykorzystywania materiałów i projektów. Odwiedzający stoisko będą mogli również doświadczyć, w jaki sposób najnowsza technologia rozszerzonej rzeczywistości (AR), zastosowana w aplikacji Arilyn, przekształca świat fizyczny w doświadczenie wirtualne.

 

Goście będą mogli osobiście zapoznać się z przełomowym, projektem „Stretching Inner Part”, który zdobył główną nagrodę w konkursie „Better with Less – Design Challenge”, zorganizowanym niedawno przez Metsä Board. Ten innowacyjny projekt to pomysłowa alternatywa folii bąbelkowej. Przedstawione zostaną również projekty innych finalistów tego konkursu.

Targi FachPack odbędą się 25-27 września w Norymberdze w Niemczech. Metsä Board zaprasza na stoisko nr 7A-136.

www.metsagroup.com