Trade marketing Ricoh dołączyło do International Printers Network (IPN)

Ricoh dołączyło do International Printers Network (IPN)

0

Ricoh dołączyło do międzynarodowego stowarzyszenia International Printers Network. Organizacja skupia firmy i ekspertów związanych z drukiem, projektowaniem graficznym oraz komunikacją wizualną. IPN powstała 25 lat temu, a jej głównym celem jest szerokie dzielenie się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami.

W ostatnim czasie organizacja postanowiła zacieśnić współpracę z producentami i wprowadzić do swojej organizacji członków o statusie Business Partner. Ricoh jest pierwszą firmą, która na takich warunkach dołącza do International Printers Network.

– Możliwość dyskusji z członkami IPN jest dla nas bardzo ważna i cenna – powiedział Keith Miyazaki, General Manager of Commercial Printing Business Centres w Ricoh Company Limited. Cieszymy się, że będziemy mogli poznać ich zdanie na temat naszych rozwiązań i planów. Członkowie IPN reprezentują różne regiony świata, dzięki temu zyskamy wiedzę jak nasze pomysły sprawdzają się na różnych rynkach – dodał.

Jeroen Beckers, IPN General Manager dodał:

– Najmocniejszą stroną naszego stowarzyszenia jest otwartość. To pozwala na szeroką wymianę zdań i czerpanie z różnorodnych doświadczeń. Cieszymy się, że firma Ricoh dołączyła do nas jako Business Partner. Dzięki temu będziemy mogli zyskujemy nową perspektywę w naszych dyskusjach.

www.ricoh.pl

JK