Event MIX beMatrix, rozwiązanie 360° w strefie EVENT MIX

beMatrix, rozwiązanie 360° w strefie EVENT MIX

0

beMatrix to pierwszy i jedyny modułowy system zabudowy stoiska, który jest praktycznie niewidoczny i dostarcza maksimum możliwości wykończenia.

Dzięki szkieletowi – „ciało” – można stworzyć każdy możliwy kształt w dowolnym rozmiarze, prosty lub zaokrąglony. Ściany, podłogi i sufity są ze sobą spójnie połączone.

© espacemontage.ch

Dzięki wypełnieniom – „skórze” – możliwe jest wykończenie stoiska w dokładnie taki sposób, w jaki wyobraża to sobie klient. Na tej samej ramie po obu stronach można umieścić zarówno tkaniny, jak i panele. Panele są mocowane na swoim miejscu za pomocą haka i taśmy z pętlą oraz tkaniny z paskiem silikonowym.

„Jednolita” koncepcja idzie o krok dalej, struktura znika za skórą, co powoduje, że łączenia są całkowicie niewidoczne. Można to zrobić przy zastosowaniu materiałów tekstylnych, w których duże tkaniny są naciągane na kilka ram na wysokość do 5 metrów. Drugi sposób to „Panelskin”, jednolity system ścian w laminacie łączony na klik.

Nasz najnowszy projekt to pierwsze takie rozwiązanie na świecie: pierwsza, oryginalna integracja ściany LED z istniejącym modułowym systemem ramowym, zwanym „LEDskin®”. Rama i wypełnienie stapiają się w jeden wspaniały produkt: cyfrowy nośnik dynamicznej treści.

LEDskin® otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Award: Product Design 2017.

Usługa wynajmu

Wynajem jest idealną i opłacalną opcją dla tymczasowych projektów, jako uzupełnienie istniejących zasobów lub dla początkujących użytkowników, pozwalającym na zapoznanie się z niestandardowym, modułowym systemem beMatrix. Możliwości są nieograniczone! W ofercie znajduje się szeroka gama standardowych ram i akcesoriów b62 (62 mm). Również innowacyjny LEDskin jest dostępny w ofercie wynajmu.

beMatrix jest firmą globalną z lokalnym centrum wynajmu na wszystkich głównych rynkach. Zatem pozwól nam spełnić wszystkie swoje aspiracje, bez względu na to, gdzie się wystawiasz!

Z firma beMartix będzie można się spotkać już 12 i 13 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w strefie EVENT MIX.