Event MIX Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4

Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4

0
Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4

6 października u podnóża Tatr w Nosalowy Dwór Resort & Spa, odbędzie się wielka gala boksu zawodowego – „Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4”. To jedyne takie wydarzenie w regionie, którego koncepcja idealnie wpisuje się przestrzeń Centrum Kongresowego Nosalowego Dworu. Sala Gerlach o powierzchni 1250 m2 została zaprojektowana również z myślę o organizacji tak skomplikowanych realizacji. Ogromna przestrzeń przeznaczona dla 1200 osób tego wieczoru zmieni się w emocjonujące spotkanie sportowe na wielką skalę.

To już druga edycja KnockOutBoxing, które jest kontynuacją współpracy pomiędzy Nosalowym Dworem a KnockOut Promotions – najlepszym promotorem boksu w kraju. W ubiegłym roku główną atrakcją wieczoru była walka Macieja Sulęckiego – czołowego pięściarza świata wagi średniej – który w widowiskowym stylu znokautował Meksykanina Michiego Munoza. W tegorocznej gali w walce wieczoru wystąpi mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, którego rywalem będzie Amerykanin Al Sands (20 – 3, 18 KO) – pięściarz nazywany „Haitańską Pokusą” (z 20 zwycięskich walk aż 18 rozstrzygnął przed czasem).

W Zakopanem na ringu zaprezentują się także m.in. Fiodor Czerkaszyn, Patryk Szymański, Damian Kiwior i Łukasz Różański. Bezpośrednia transmisja z gali odbędzie się w TVP Sport i TVP 1.

Szczegółowe informacje o Gali: ZOBACZ TUTAJ oraz TUTAJ.