Logo

Event MIX

Nowy specjalista ds. sprzedaży i realizacji w Hotelu Wisła Premium***

Stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i realizacji w Hotelu Wisła Premium*** objęła Joanna Cieślar, która odpowiedzialna będzie za sprzedaż i obsługę działu MICE.

– W Hotelu Wisła Premium*** pracuję już 7 lat, przechodząc przez kilka działów, finalnie odnajdując swoje miejsce w dziale sprzedaży. Cieszę się na nowe możliwości i wiem, że jako zespół, wsparty doskonałym zapleczem konferencyjnym tworzymy jedno z najlepszych, o ile nie najlepsze miejsce w Wiśle do organizacji konferencji lub szkoleń – zapowiada Joanna Cieślar.

Joanna Cieślar swoją przygodę z branżą rozpoczęła w Irlandii w The Waterville Lodge Hotel, gdzie miała okazję pracować w kilku działach poznając od podszewki pracę w hotelu. Po powrocie do kraju rozpoczęła współpracę z Hotelem Wisła Premium***, gdzie zarządzała hotelową restauracją T-Bone, a także pracowała w dziale rezerwacji indywidualnych.

– Rozpoczynając pracę w nowym dziale z Panią Joanną, wierze w jeszcze szybszy rozwój Hotelu Wisła Premium***. To odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku – jestem przekonany, że organizatorzy konferencji i szkoleń będą mieli takie same odczuciainformuje Łukasz Mączka, Dyrektor Hotelu.

Hotel Wisła Premium*** to kameralny, 42 pokojowy obiekt położony w Wiśle. Ceniony za wysokiej jakości kuchnię, dobrą infrastrukturę biznesową – prawie 200 m2 przestrzeni konferencyjnej – oraz ofertę SPA.