Event MIX Deli Catering wsparło kulinarnie Sylwester z Polsatem

Deli Catering wsparło kulinarnie Sylwester z Polsatem

44
0

Za nami Sylwestrowa Moc Przebojów. O pełną obsługę strefy VIP, loży premium oraz strefy Artystów zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych, Deli Catering.

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli zabawa organizowana przez telewizję Polsat, to jedna z największych imprez w Polsce na powitanie nowego roku.  Podczas wydarzenia nie zabrakło takich gwiazd polskiej estrady, jak Maryli Rodowicz, Cleo, Michała Szpaka, Eweliny Lisowskiej oraz zespołów Ich Troje oraz Feel.

O pełną obsługę zarówno strefy VIP, jak i loży premium oraz strefy Artystów zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych, Deli Catering. Specjalnie na tę okoliczność marka przygotowała pstrąga z musem rakowym na sosie z Martini i zielonego ogórka na szpadkach, solę rolowaną ze szpinakiem na sosie z pomarańczy i różowego pieprzu, a także polędwicę z dzika na sosie z bzu i gorzkiej czekolady.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Gospodarzami imprezy byli: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Elżbieta Romanowska, Maciej Dowbor, Maciej Rock oraz Rafał Maserak.

www.delicatering.pl