Event MIX Najlepsi polscy pięściarze znów zawitali do Nosalowego Dworu

Najlepsi polscy pięściarze znów zawitali do Nosalowego Dworu

0

W dniach  od 7-18 stycznia w Zakopanem na zimowym obozie przebywają czołowi polscy pięściarze zawodowi. Podopiecznych trenera Fiodora Łapina – mistrza świata WBO Interim Krzysztofa Głowackiego, mistrza Europy Kamila Szeremetę, dwukrotnego mistrza świata Krzysztofa Włodarczyka i utalentowanego Fiodora Czerkaszyna – ponownie gościć będzie Nosalowy Dwór Resort & Spa.

– To już kolejne nasze zgrupowanie w Nosalowym Dworze, gościliśmy tu latem, a także przy okazji organizowanych tutaj gal, i bardzo nam się podobało, dlatego w Nosalowym Dworze zaplanowaliśmy także obóz zimowy. Naszych pięściarzy czekają wiosną wielkie wyzwania, więc formę trzeba zacząć szykować już teraz – mówi szef KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski.

Krzysztof Głowacki w listopadzie w ćwierćfinale prestiżowego turnieju WBSS pokonał Rosjanina Maksima Własowa, zdobywając „tymczasowe” mistrzostwo świata WBO kategorii junior ciężkiej. Półfinałowy pojedynek odbędzie się prawdopodobnie w marcu na Łotwie, a rywalem Polaka będzie reprezentant gospodarzy Mairis Briedis.

– Briedis to niesłychanie trudny rywal, więc dyspozycja Krzysztofa musi być nienaganna, treningi pod Giewontem na pewno w tym pomogą Wiele wskazuje na to, że także w marcu, ale we Francji, tytułu czempiona Europy bronił będzie Kamil Szeremeta. Dla Kamila to będzie niezwykle ważny rok. Liczymy w jego wykonaniu na duże i zwycięskie walki – ocenia Andrzej Wasilewski.

Pod koniec zimowego obozu w Zakopanem pięściarze i trenerzy spotkają się z fanami i dziennikarzami. Już w najbliższy czwartek, 17 stycznia 2019 r., o godz. 10:00 we foyer Centrum Kongresowego Gerlach  w Nosalowy Dwór Resort& SPA odbędzie się Media i Fan Day.

Spotkanie rozpocznie krótka konferencja prasowa, po której zawodnicy grupy oraz trener będą do dyspozycji dziennikarzy, jak i fanek i fanów.

W spotkaniu udział wezmą:

– b. Mistrz Świata WBC i IBF kat. cruiser: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk

– Mistrz Świata WBO w kat. cruiser: Krzysztof „Główka” Głowacki

– Mistrz Europy EBU w kat. średniej: Kamil Szeremeta

– największy obecnie „prospekt” wagi średniej w Polsce – Fiodor Czerkaszyn

oraz Trenerzy: Fiodor Łapin i Paweł Gaser.

Na spotkaniu będzie można otrzymać plakat z podpisem pięściarzy czy stanąć do pamiątkowego zdjęcia.

Całe zgrupowanie, podobnie jak w przypadku zgrupowania letniego, zostanie pokazane w serii videoblogów dostępnych w social mediach i na kanale Youtube KnockOut Promotions.

Wydarzenie: Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp
Czas trwania: 7 – 18 stycznia 2019

Miejsce: Nosalowy Dwór Resort & Spa, Oswalda Balzera 21d, 34-500 Zakopane

Zawodnicy: Krzysztof Głowacki, Kamil Szeremeta, Krzysztof Włodarczyk, Fiodor Czerkaszyn.

Trenerzy: Fiodor Łapin, Paweł Gaser.

Facebook: https://www.facebook.com/KnockOutPromotions/

Twitter: https://twitter.com/knockoutprm

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCnXEXSnsC731Ir8AZ2COyCg

WEB: www.knockout.pl    www.nosalowy-dwor.eu