Event MIX Kreatywni branży eventowej poszukiwani

Kreatywni branży eventowej poszukiwani

38
0

Do 17 lutego można składać zgłoszenia do siódmej edycji konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji.

Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. Przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój. Jury tworzą przedstawiciele korporacji i agencji eventowych. Obradom przewodniczy Bogdan Wąsiel (dyrektor kreatywny Jet Events), wybrany Kreatywnym Roku Branży Eventowej w pierwszej edycji konkursu.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach

Pierwsza – Kreatywny Roku Branży Eventowej: skierowana jest do kreatywnych w branży eventowej, zarówno pracowników agencji (na stanowisku kreatywnego i innych stanowiskach, ale pełniących funkcję kreatywnego), jak i freelancerów. W ramach zgłoszenia kreatywni proszeni są o przedstawienie trzech koncepcji kreatywnych, z których minimum dwie zostały zrealizowane w roku 2018.

Druga – Młody Kreatywny Branży Eventowej: skierowana jest do osób bez doświadczenia na stanowisku i w funkcji kreatywny w branży eventowej oraz studentów. Prace kandydatów do tytułu Młody Kreatywny to propozycje koncepcji kreatywnych w odpowiedzi na jeden z trzech briefów przygotowanych przez jurorów konkursu. Młody Kreatywny oprócz tytułu otrzymuje trzymiesięczny, płatny staż w agencji eventowej Jet Events.

– W czasach, gdy rozwiązania techniczne, venues, artyści, catering i wiele innych elementów eventu są powszechnie znane i dostępne, ofertę agencji może wyróżnić przede wszystkim kreacja. Kreatywni są dziś na wagę złota. Agencje oferują kreatywnym bardzo dobre warunki pracy, a młodym kreatywnym płatne staże pod okiem mentorów. Udział w konkursie Kreatywny Branży Eventowej to wielka szansa na karierę i pasjonującą pracę – mówi Bogdan Wąsiel, przewodniczący jury.

Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas finałowej gali MP Power Night, która odbędzie się 22 marca 2019 r., w Global Expo w Warszawie. Organizatorem konkursu jest portal branży eventowej MeetingPlanner.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Informacje na temat zgłoszeń do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej znajdują się TUTAJ.