Logo

Event MIX

Walentynki z Energylandią?

Walentynki to niezaprzeczalnie święto wszystkich zakochanych, a romantyzm zawsze był i będzie na czasie! Jednak sam prezent, który w tym szczególnym dniu wręczają sobie pary powinien być oryginalny, a nawet zaskakujący. Zastanówmy się nad samym celem obdarowywania drugiej połówki.

Podarek ma przede wszystkim być symbolicznym dowodem miłości i pamięci o ukochanej osobie. Dobrze jednak, jeśli po jego wręczeniu popłyną łzy szczęścia,  a być może powrócą niezapomniane wspomnienia z nim związane. Naszą propozycją na walentynkowy upominek są bilety do Parku Rozrywki Energylandia. Z tej okazji ruszyła promocyjna sprzedaż biletów prezentowych, które wyróżniają się pięknym wydaniem i eleganckim opakowaniem.  Pamiętajmy, że bilet wstępu do Energylandii, daje także możliwość korzystania z Water Parku!

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 119 zł 99 zł!, znów za ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu 69 zł 59 zł! Bilety dwudniowe zostały przecenione na 219 zł 179 zł za normalny i

119 zł 99 zł za ulgowy. Promocja trwać będzie do 14 lutego 2019 roku.

Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko cena, ale także możliwość wykorzystania ich w dowolnie wybranym dniu, zgodnie z kalendarzem otwarcia, który znajduje się >>TUTAJ<<.

Bilet na walentynki w promocyjnej cenie kupisz poprzez stronę internetową TUTAJ.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej  >>TUTAJ<<