Event MIX Bank Gospodarstwa Krajowego szuka agencji eventowej

Bank Gospodarstwa Krajowego szuka agencji eventowej

0
Bank Gospodarstwa Krajowego szuka agencji eventowej
Bank Gospodarstwa Krajowego poszukuje agencji, która zajmie się na jego zlecenie kompleksową obsługą zaplanowanych na ten rok wydarzeń i eventów związanych m.in. z jubileuszem 95-lecia banku.

Przetarg podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy kompleksowej obsługi wydarzeń organizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego, w tym opracowania koncepcji wydarzeń, konferencji i eventów oraz organizacji i koordynacji ich zgodnie z wypracowanym wspólnie z BGK scenariuszem i harmonogramem. Chodzi o przygotowanie koncepcji, organizację oraz koordynację wydarzeń w 2019 roku, w tym Gali Jubileuszowej z okazji 95-lecia BGK dla klientów strategicznych – 16 września br., uroczysta gala dla 700 osób w Warszawie. Druga część obejmuje kompleksową obsługę 15 regionalnych, jubileuszowych wydarzeń dla klientów banku od czerwca do grudnia br. Tutaj wybrana agencja zajmie się opracowaniem spójnej koncepcji kreatywnej dla wszystkich 15 wydarzeń uwzględniającej każdorazowo  specyfikę miejsca realizacji poszczególnych wydarzeń. Wybrane agencje będą pracować dla BGK do końca br. Przetarg trwa do 26 kwietnia br.

Na stronie BGK w dwóch oddzielnych przetargach wybiera agencję do obsługi w social mediach oraz agencję do stworzenia serwisu. W przetargu na obsługę reklamową bank najwyżej ocenił ofertę agencji dsk.