Event MIX Polski Holding Hotelowy z najważniejszą nagrodą od Marriott International

Polski Holding Hotelowy z najważniejszą nagrodą od Marriott International

0
Polski Holding Hotelowy z nagrodą od Marriott International

Polski Holding Hotelowy otrzymał najważniejszą nagrodę przyznawaną przez międzynarodową firmę Marriott International. Nagroda Partnership Circle Award to docenienie PHH jako najbardziej wartościowego partnera biznesowego wśród właścicieli i partnerów franczyzowych w Europie w 2019 r. Ceremonia wręczenia narody odbyła się w zeszłym tygodniu w Barcelonie.

Nagroda ta jest przyznawana firmom, które dzielą wzajemne, długoterminowe zaangażowanie w rozwój sieci hoteli Marriott, w pełni angażując się w inicjatywy marki i realizują jej wizję. Koncentrując się tym samym na swoich pracownikach, tak aby stworzyć dobrze zarządzany i zaangażowany zespół, który ma realny wpływ na zapewnienie doskonałej obsługi gości hotelowych. W tym roku laureatem nagrody Partnetship Circle Award 2019 w Europie jest Polski Holding Hotelowy, który stanowi wzorzec dla innych firm zarządzających hotelami franczyzowymi i jest szanowanym, wieloletnim partnerem międzynarodowej firmy Marriott International.

– Polski Holding Hotelowy uosabia kulturę i maksymę Marriott, mówiącą o tym, że sukces nigdy nie jest ostateczny; obejmując swoich współpracowników i społeczność lokalną twórczym talentem i energią. PHH demonstruje prawdziwą chęć rozwoju i dążenie do nieustannego podnoszenia imponujących wyników zarówno z perspektywy komercyjnej, jak i operacyjnej. Dzięki wysokiemu poziomowi znajomości branżowego know-how zespół PHH nigdy nie przestaje dążyć do tego, by być najlepszym, wprowadzając innowacje, nowoczesne rozwiązania i optymalizując istniejące rozwiązania operacyjne – współpraca z nimi to przyjemność – podkreśla Matt Hughes, Senior Director Marriott International.

– Jestem dumny, że Polski Holding Hotelowy znalazł się w elitarnym gronie najlepszych, międzynarodowych firm i został wyróżniony przez Marriott International jako najbardziej wartościowy partner biznesowy – podkreśla Ghoerghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Jest to tak naprawdę dostrzeżenie bardzo dużej pracy całego naszego zespołu i docenienie profesjonalizmu naszych pracowników. Nasza firma została wyróżniona za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, rozwój i wiarygodność. Ta nagroda pokazuje również, że jako spółka Skarbu Państwa jesteśmy w stanie osiągać wyniki na najwyższym, międzynarodowym poziomie i zagwarantować dalszy rozwój firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że taką nagrodę po raz pierwszy otrzymała polska firma – dodaje prezes PHH.

Polski Holding Hotelowy, którego głównym zadaniem jest konsolidacja zarządzania obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa, od wielu lat współpracuje jako franczyzobiorca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Hilton International, Best Western Hotels & Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group, w tym również Marriott International. PHH jest właścicielem czterech hoteli z brandem sieci Marriott – Courtyard by Marriott, który jest zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina i w tym roku po 16 latach od otwarcia przechodzi generalny remont; Renaissance Warsaw Airport Hotel – pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance i pierwszy w skali całego kraju pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z lotniskiem oraz dwa hotele lifestylowej marki Moxy – Moxy Katowice Airport przy Porcie Katowice-Pyrzowice, który został otwarty w 2018 r. jako pierwszy w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej hotel tej marki oraz hotel Moxy Poznań Airport przy Porcie Poznań-Ławica, który przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.