Wydarzenia Już dziś zarejestruj się na wrześniowe targi reklamy i poligrafii reklamowej!

Już dziś zarejestruj się na wrześniowe targi reklamy i poligrafii reklamowej!

0

11. edycja imprezy odbędzie się 18-19 września 2019 r. w Expo XXI Warszawa. Wystawcami są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz firmy eventowe, dla których już po raz czwarty przygotowana została specjalna Strefa EVENT MIX.

Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu.To największe targi branży reklamy i poligrafii w drugiej połowie roku. Atutem wydarzenia jest starannie wyselekcjonowana grupa zwiedzających. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

– W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem „Festiwal świątecznych inspiracji”. Będzie nie tylko inspirująco i kreatywnie, ale i też efektywnie biznesowo. W dobie Internetu i kontaktów online niezmiennie istotne pozostają rozmowy face-to-face. Dużą uwagę przywiązujemy do jakości odwiedzających. Chcemy, aby zarówno wystawcy, jak i odwiedzający mieli kontakt z osobami związanymi z rynkiem. Liczymy na to, że na targi dotrze duża grupa osób poszukujących konkretnych rozwiązań i produktów – podkreśla Robert Załupski, dyrektor Festiwalu.

A Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży w OOH magazine dodaje:  

– Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie naszą imprezą. Coraz szybciej znikają też wolne powierzchnie, w szczególności w sektorze dedykowanym szeroko pojętej poligrafii reklamowej. Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji, a już teraz kończą się nam ostatnie wolne powierzchnie w hali druku. Cieszą nas pozytywne opinie i lojalność naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnych, debiutujących firm.

Podczas targów odbędą się ponownie konferencje branżowe – pierwszego dnia dla firm z pionu eventowego – IV edycja EVENT MIX. Drugiego dnia dla agencji reklamowych – V edycja konferencji MARKETING MIX. W ramach zmiany formuły oba wydarzenia będą otwarte i bezpłatne dla odwiedzających targi! Wśród prelegentów pojawią się znani i cenieni specjaliści z rynku eventowego i marketingowego.

Liczba miejsc ograniczona!

Bezpłatna rejestracja:

EVENT MIX 

MARKETING MIX

Jury oraz publiczność zagłosują w konkursie POS Stars na najlepszy display reklamowy. Jak co roku internauci oraz odwiedzący będą mogli oddać swój głos także w konkursie Super Gift na najlepszy gadżet. Tradycyjnie również zostanie przeprowadzony konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty prezentowane przez wystawców.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w targach mogą zarejestrować się na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ lub stronie FestiwalDruku.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relacje w filmowej pigułce:

 

JK