Event MIX Seven event group premierowo w Strefie EVENT MIX

Seven event group premierowo w Strefie EVENT MIX

0

Seven event group – bezpośredni wykonawca eventów integracyjnych, imprez tematycznych, spotkań firmowych, konferencji i jubileuszy – po raz pierwszy zaprezentuje się na wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl.

To zespół specjalistów z branży eventowej – młodych, kreatywnych ludzi, którzy uwielbiają nowe wyzwania. Firma stawia na oryginalność, innowacyjność, a przede wszystkim jakość przeprowadzanych atrakcji. Celem firmy jest dostarczanie klientom niezapomnianych wrażeń.

PLATINSTUDIO.com

– Organizacja eventów to pole, które pozwala rozwinąć skrzydła i daje upust wyobraźni. Jesteśmy na rynku od 2005 roku, prężnie rozwijając markę firmy. Współpracujemy z kluczowymi klientami, z roku na rok poszerzając wachlarz naszych możliwości. Śledzimy trendy europejskie, znamy targi zagraniczne, w tym roku postanowiliśmy przedstawić naszą szeroką ofertę eventową podczas targów reklamy jako bezpośredni organizator imprez eventowych w Polsce – mówi Marcin Gawin, CEO firmy Seven event group.

 

Każda produkcja pojedynczego wydarzenia jest szczegółowo planowana. Seven występuje nie tylko jako agencja eventowa, ale jako długoterminowy partner, dzięki czemu współpraca z klientem opiera się na zaufaniu, jak i długofalowej relacji.

Seven to miejsce, w którym pasja i hobby łączą się z doświadczeniem, a liczne projekty i prowadzone przedsięwzięcia jednogłośnie potwierdzają profesjonalizm firmy.

Z kompleksową ofertą eventowej „Siódemki” będzie można się zapoznać w Strefie EVENT MIX na stoisku F19.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: