Event MIX Poligon BATTLE ARENA jako niebanalne miejsce na event

Poligon BATTLE ARENA jako niebanalne miejsce na event

0

Możliwości BATTLE ARENA po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w Strefie EVENT MIX podczas targów FestiwalMarketingu.pl.

BATTLE ARENA to poligon, idealne miejsce na wszelkie militarne spotkania. Tu nie zaznacie wygód, za to możecie wziąć udział w niezwykle zaskakujących scenariuszach. Lokalizacja to geograficzny środek Polski, miejscowość Piątek, teren ten znajduje się na przecięciu autostrady A1 i A2, dojazd jest możliwy autostradą z każdej lokalizacji w Polsce.

PLATINSTUDIO.com

Teren został przygotowany typowo pod działania militarne. Na 8 ha znajduje się poligon militarny z dużą ilością zabudowań, od lat odbywają się tu eventy w klimacie militarnym. Mają tu miejsce liczne imprezy od kręcenia filmów, escape fabric, szkolenia survivalowe, gry militarne np. Magfed, ASG, paintball, laser tag, warsztaty preppersów, szkolenia wojskowe, szkolenia taktyczne, imprezy w klimacie post apo, aż po sesje zdjęciowe o różnej tematyce. Na terenie można zrealizować wiele ciekawych, niesztampowych projektów. BATTLE ARENA daje ogromne możliwości, takie których firmy nie są w stanie zrealizować w innych obiektach, tutaj każdy może wyszaleć się na 200%.

– Teren poligonu odwiedzany jest także przez grupy zagranicznych gości, dla których organizowane są imprezy o tematyce militarnej. Pod potrzeby wydarzenia zapewniamy na miejscu kompleksową obsługę, od stworzenia koncepcji wydarzenia do pełnej realizacji zawierającej transport, nocleg, niezbędny sprzęt oraz szkoleniowców. Obiekt stał się rozpoznawalny w Europie i jest doceniany przez naszych klientów. Tutaj szkolą się służby takie jak: wojsko, antyterroryści, Obrona Narodowa, co świadczy o możliwościach terenu – mówi Adam Mrozowski, event manager Battle Arena.

Samo miejsce daje możliwość stworzenia niecodziennej koncepcji eventu. Pokaz mody w fabrycznych halach, scenariusz MADMAX w formie zabawy teambuildingowej, rozgrywki rankingowe ASG/Paintball/ Magfed – teren pozostawia wolne pole do popisu. To niewątpliwie idealne miejsce do realizacji niecodziennego scenariusza eventowego.

O jego możliwościach będzie można się przekonać w Strefie EVENT MIX na stoisku F19.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: