Event MIX Zdrojowa umacnia współpracę z Radisson Hotels

Zdrojowa umacnia współpracę z Radisson Hotels

0
Radisson Hotel Group podpisał umowę z grupą Zdrojowa Invest & Hotels na dwa nowe hotele marki Radisson Resort, które zostaną otwarte w polskich kurortach: w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie. Będą to obiekty czterogwiazdkowe.

Rozszerzenie współpracy Zdrojowej z Radisson Hotels jest konsekwencją bardzo dobrego doświadczenia obu partnerów i ciężkiej pracy przy realizacji pierwszego hotelu typu resort i franczyzy z tą międzynarodową siecią w Polsce – pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście, który funkcjonuje na rynku od 2017 r.

Inwestorem, generalnym wykonawcą i przyszłym operatorem tych hoteli będzie Zdrojowa Invest & Hotels, natomiast Radisson, pod którego marką będą działać, będzie odpowiadać za wsparcie sprzedaży i marketingu. Hotel w Szklarskiej Porębie będzie otwarty przed sezonem zimowym w bieżącym roku, natomiast obiekt w Kołobrzegu przed wakacjami 2020 r.

Radisson Resort w Kołobrzegu nie będzie miał dużej powierzchni konferencyjnej, ale będzie współpracował z już istniejącymi w tym mieście hotelami grupy Zdrojowa, które mają rozbudowaną bazę konferencyjną, z możliwością organizacji eventów na 1000 osób. Obiekty te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego hotelu Radisson Resort, który rozszerzy bazę noclegową kompleksu. Obiekt w Szklarskiej Porębie nastawiony jest głównie na turystykę wypoczynkową.