Event MIX Kolejny obiekt grupy Górskie Resorty już otwarty

Kolejny obiekt grupy Górskie Resorty już otwarty

44
0
Kolejny obiekt grupy Górskie Resorty już otwarty

Architektura nawiązująca do tradycji regionu, 147 pokoi o 5-gwiazdkowym standardzie i salon dr Irena Eris Beauty Partner – Platinum Mountain Hotel & SPA należący do grupy Górskie Resorty, przyjął pierwszych gości. Stanowisko dyrektora obiektu objęła Anna Brzózko-Jaworska.

Nowy hotel oferuje nowoczesną strefę SPA & Wellness, salon dr Irena Eris Beauty Partner, designerską Restaurację Silver i Nice Bar oraz eleganckie pokoje w regionalnym stylu, z których każdy posiada drewniany taras. Wyróżnikiem obiektu jest także jeden z większych w kurorcie, kryty basen, a także basen zewnętrzny w kształcie naturalnego stawu. Ważną część hotelu stanowi również 430 metrów przestrzeni konferencyjnej, idealnej na biznesowe spotkania. Obiekt mieści się przy ul. Kilińskiego w Szklarskiej Porębie – 10 minut spacerem od kompleksu SkiArena Szrenica.

Uwagę zwraca elewacja, która w nowoczesny sposób nawiązuje do stylu sudeckiego i alpejskiego – Chcieliśmy, aby obiekt wpisywał się w okoliczną zabudowę, a jednocześnie przykuwał oko. Platinum Mountain Hotel & SPA należy do marek premium w grupie, zaraz obok Green Mountain Hotel czy przygotowywanego do otwarcia, butikowego Five Seasons. Liczymy na to, że szeroka oferta atrakcji dla gości indywidualnych oraz nowocześnie wyposażone, przestronne sale konferencyjne sprawią, że będzie to nowy punkt na mapie turystycznej i biznesowej, zarówno Szklarskiej Poręby, jak i całych Karkonoszy – mówi Jakub Bączykowski, Dyrektor Generalny Górskich Resortów, i dodaje: – Cały czas dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i dopasowana do potrzeb coraz bardziej wymagających gości.

Platinum Mountain Hotel & SPA to drugi obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie – grupa posiada w kurorcie kompleks Blue Mountain Resort. W kolejnych tygodniach dołączą do nich kolejne – aparthotel Five Seasons oraz Platinum Apartments, będący uzupełnieniem oferty Platinum Mountain Hotel & SPA. Inwestycja obejmuje 7 apartamentowców w 4-gwiazdkowym standardzie, przeznaczonych na typowo rodzinny wypoczynek. Dyrektorem całego kompleksu przy ul. Kilińskiego będzie Anna Brzózko-Jaworska, wcześniej związana z Blue Mountain Resort oraz z Osadą Śnieżka.