Event MIX 3. urodziny Hulakula już za nami. Jak bawiły się polskie gwiazdy?

3. urodziny Hulakula już za nami. Jak bawiły się polskie gwiazdy?

30
0
3 urodziny Hulakula już za nami

Piotr Stramowski, Wiktoria Gąsiewska, Ewa Lubert, uczestnicy programów Big Brother i Warsaw Shore, aktorzy serialu „Na Sygnale” – to tylko część plejady gwiazd, która świętowała 3. urodziny Hulakula w ubiegłą sobotę. Emocjonujący Charytatywny Turniej Bowlingowy Gwiazd, zapierający dech w piersiach pokaz akrobatyczny oraz ekscytująca zabawa z Cleo oraz C-BooLem, przyciągnęły pod dach jednego z największych warszawskich centrów rozrywki pokaźne grono miłośników dobrej zabawy.

W ubiegłą sobotę kultowe centrum rozrywki wypełniło się gwiazdami. Tradycyjnie Hulakula świętowała swoje urodziny w gronie najbardziej lubianych i śledzonych przez miliony Polaków gwiazd. Chłodna noc listopadowa po raz kolejny okazała się gorąca.

Zabawę rozpoczął 4. Charytatywny Turniej Bowlingowy, podczas którego gwiazdy walczyły o jak najwyższy czek dla Fundacji Spełnionych Marzeń, która wspiera dzieci i młodzież chorującą na nowotwory. W rywalizacji wzięły udział drużyny składające się z uczestników Big Brothera (Madzia Wójcik, Kasia Olek, Łukasz Darłak, Klaudia Marchewka, Igor Jakubowski, Karolina Wnęk i inni), Warsaw Shore (m.in. Eliza i Paweł Trybała, Don Kasjo, Wiktoria Sypucińska), Misterów (Daniel Borzewski, Adrian Pętel, Bartek Kurowski, Michał Grudzień i Jakub Bzdawka), aktorów z seriali „Na Sygnale”  i „Gliniarze”, a także Reprezentacja Artystów Polskich.

Tegoroczny tytuł oraz statuetkę Mistrza Bowlingu zdobył tegoroczny Mister Polski, Daniel Borzewski. Z kolei najlepszą drużyną okazał się skład Reprezentacji Artystów Polskich: Michał Szyc, Maciej Florek, Marcin Piętowski. Ich wynik przełożył się na wsparcie finansowe Fundacji Spełnionych Marzeń w wysokości 12 600 zł.

Świętując zwycięstwo, goście przenieśli się na rozgrzany parkiet, by tańczyć i śpiewać w rytm hitów Cleo, tj. „Za krokiem krok”, „Łowcy Gwiazd”, „My Słowianie”, czy najnowszy „Dom”. Artystka otrzymała niebywałe owacje, a dziękując publiczności wykonała kilka bisów. Całość wydarzenia uświetniał pokaz akrobatyczny odbywający się tuż nad głowami bawiących się na parkiecie gości. Widok olśniewających i gibkich tancerek zapierał dech w piersiach. Warszawskie centrum rozrywki Hulakula swoje urodziny świętowało do białego rana. Zaraz po koncercie Cleo, na scenie pojawił się wyczekiwany DJ C-Bool, który zagrał swoje najlepsze sety.

Charytatywny Turniej Bowlingowy, koncert Cleo, czy akrobatyczny pokaz tancerek to wspomnienia, które zostaną w pamięci na bardzo długo, a na pewno do kolejnych urodzin uwielbianego przez warszawiaków miejsca.