Event MIX Zbliżają się mikołajki, idą święta, masz już pomysł na prezent?

Zbliżają się mikołajki, idą święta, masz już pomysł na prezent?

25
0
Idą święta, masz już pomysł na prezent

Jeśli szukasz niezapomnianego prezentu mikołajkowego lub gwiazdkowego dla najbliższych, myślisz o nagrodzeniu pracowników, karta podarunkowa do SPA będzie idealnym rozwiązaniem.

Czas spędzony w hotelu SPA nie tylko pozwoli na błogi odpoczynek, regenerację  organizmu i wzmocnienie sił witalnych, ale też pozostawi pozytywne wrażenia w pamięci obdarowanych. Voucher do hotelu SPA sprawdza się jako prezent na wiele okazji –  na święta, rocznicę i jubileusz. Pobytem w SPA możesz obdarować ukochaną osobę, mamę, siostrę, przyjaciółkę, a także rodziców, dorosłe dzieci lub siebie… Bon podarunkowy w postaci vouchera do SPA to również wspaniałe docenienie najlepszych pracowników lub podziękowanie za współpracę ważnym klientom. Najlepsze prezenty to takie, które są związane z emocjami i przeżyciami.

Warto wybrać hotel z dala od miasta, jego pośpiechu i zgiełku z bogatą ofertą SPA, taki jak kompleks hotelowy Manor House SPA – Pałac Odrowążów. W tej enklawie dla dorosłych (hotel bez dzieci) z najlepszym od lat holistycznym SPA w kraju można zadbać o siebie na każdym poziomie. Dogodny dojazd (niedaleko trasy Warszawa-Kraków), sielskie położenie w otoczeniu pięknego, zabytkowego parku, który zapewnia kojącą zmysły bliskość przyrody i dobre energie natury, wspaniała historia (to  jedna z najstarszych posiadłości szlacheckich na ziemiach polskich), smaczna tradycyjna i wegańska kuchnia oraz unikalna oferta Biowitalnego SPA sprzyjają relaksowi. Do tego klimatyczne wnętrza, rozbudowana strefa SPA&Wellness, indywidualnie dobierane zabiegi i luksus intymności – Manor House SPA jest butikowym hotelem SPA przepełnionym holistyczną aurą. Można tu zaopiekować się zarówno ciałem, jak i duszą.

Voucher SPA jest eleganckim, wzbudzającym pozytywne skojarzenia i pozostającym na długo w pamięci podarunkiem. Lubiane przez Gości pakiety to m.in. pobyt: relaks, romantyczny, energia. Popularnością cieszą się też oferty specjalne jak np. okresy świąteczne w SPA, długie weekendy, dla Pań, dla Panów, zrelaksowana przyszła mama, zdrowy kręgosłup, naturalny lifting twarzy… Dla pasjonatów jazdy konnej opracowano różne opcje szkoły hippiki.

– Żyjemy szybciej, dużo intensywniej niż kiedyś. Więcej pracujemy i przetwarzamy więcej informacji. Mamy więc większą potrzebę odpoczynku. Nie każdy może sobie pozwolić na długie urlopy, dlatego  popularność zyskują krótsze wyjazdy, a w hotelu SPA można się zregenerować nawet w kilka dni. Obserwujemy, że coraz więcej Gości decyduje się na weekendowe wypady, nie tylko te przedłużone. Rośnie też liczba Gości, którzy planują wypoczynek w tygodniu. Ponadto nasze społeczeństwo ma większą świadomość jak ważne jest zachowanie tzw. work-life balance. Na przestrzeni lat SPA z luksusu stało się potrzebą, dbaniem o zdrowie, atrakcją łączącą przyjemne z pożytecznym. Coraz więcej Polaków inwestuje właśnie w taką formę wypoczynku. Voucher SPA jest wartościową formą obdarowania ważnych dla nas osób. Widzimy duży wzrost zainteresowania kartami podarunkowymi Manor House SPA. – mówi Dorota Tokarska, dyrektor marketingu hotelu.

Manor House SPA jest jednym z czołowych hoteli SPA na polskim rynku. Wielokrotnie był nagradzany w kraju i za granicą. Wyróżnia go unikatowa oferta SPA: oryginalne terapie w Gabinetach Bioodnowy, własny program odmładzający, który bazując na naturalnych metodach pobudza zdolność organizmu do autoregeneracji, bezchlorowy basen z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, kompleks Łaźni Rzymskich, lecznicze kąpiele ofuro – dzięki autorskiemu projektowi dwuosobowych wanien Duo Ofuro dostępne także  romantycznej wersji dla dwojga, słynąca z rytuałów zdrowia pod gołym niebem Witalna Wioska® SPA, koncerty na misy i gongi tybetańskie oraz Pokojowy Program SPA. Jest to hotel dla dorosłych (przyjmuje gości powyżej 12 roku życia), ze specjalną ofertą dla wegan (karta wegańska, zabiegi i kosmetyki) i pokojami przystosowanymi dla alergików (międzynarodowy certyfikat ECARF). Posiada własną stajnię koni z zapleczem sportowo-rekreacyjnym, hotelem i SPA dla koni oraz lądowisko dla śmigłowców. Ze względu na wysoką energetykę (nawet 30 000 j. Bovisa – dla porównania neutralny poziom dla zdrowego organizmu to 6500 jednostek w tej skali) często jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Rozległy park skrywa pomniki przyrody i Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i repliką labiryntu w Chartres. Wyjątkowy jest klimat dawnej szlacheckiej posiadłości z historią sięgającą XII wieku. Dziś ta dawna arystokratyczna rezydencja z 10-hektarowym, zabytkowym parkiem, przypałacowymi stawami i reliktami przeszłości, to pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów i czterogwiazdkowy hotel Manor House SPA w XVIII-wiecznej Stajni Platera w dworskim stylu z hotelową restauracją oraz w Termach Zamkowych mieszczących również Biowitalne SPA. Tradycyjna polska kuchnia, menu wegańskie i wg Diety Życia łączącej zdrowe style odżywiania doskonale dopełniają ofertę hotelu w mazowieckich Chlewiskach.

Karta podarunkowa do Manor House SPA, który jako prawdziwa oaza spokoju i pozytywnych energii natury jest doskonałym miejscem na odpoczynek, zadbanie o zdrowie i urodę oraz pobudzenie sił witalnych organizmu będzie niezapomnianym prezentem. Więcej na ten temat: TUTAJ.