Trade marketing Karty SOS od Agencji Rotomedia

Karty SOS od Agencji Rotomedia

0

Agencja Rotomedia jest współtwórcą Karty SOS – profesjonalnej instrukcji udzielania pierwszej pomocy. Chcą na początek dotrzeć z Kartą SOS do 500 000 kierowców. Proszą o pomoc w zebraniu funduszy na ich produkcję – jedna karta kosztuje 1 złotówkę.

Program „w drodze na ratunek” powstał po to, żeby każdy kierowca w Polsce mógł w razie potrzeby udzielić poszkodowanym pierwszej pomocy, umiejętnie zabezpieczyć miejsce wypadku i skutecznie wezwać pomoc. Wyobraźcie sobie milion potencjalnych ratowników na polskich drogach. Właśnie dlatego została zaprojektowana  „Karta S.O.S” czyli fachowa instrukcja, która doskonale pomoże każdemu kto będzie musiał ratować ludzkie życie. Karta SOS jest wielkości karty kredytowej, natomiast po rozłożeniu ma ona wymiar 400mm x 234mm. Przygotowana Karta SOS została pozytywnie zaopiniowana między innymi przez Polską Radę Resuscytacji, Komendę Główną Policji, Stowarzyszenie Zawodowych Ratowników Medycznych.

Dzięki podpisanemu porozumieniu z SHELL Polska istnieje możliwość bezpłatnej dystrybucji Kart SOS na stacjach paliwowych Shell w całej Polsce. Brakuje funduszy na wyprodukowanie tych kart. Dotychczas zostało wydanych zaledwie 30 000. To kropla w morzu potrzeb, zważywszy że kierowców w Polsce jest kilkanaście milionów . Dzięki Państwa pomocy istnieje realna szansa że dziewięciu na dziesięciu kierowców widząc wypadek nie przejedzie koło niego obojętnie jak ma to miejsce teraz. Na początek należy wyprodukować  500 000 takich kart które trafią do Polskich kierowców. Wyprodukowanie jednej karty to koszt zaledwie 1 zł, a możliwość uratowania komuś życia dzięki Karcie SOS jest bezcenna. Tylko dzięki Zrzutce.pl jest szansa na uratowanie wiele ludzkich istnień. Celem tej akcji jest znaczące podniesienie umiejętności w zakresie ratownictwa drogowego.

ZRZUTKA KLIKNIJ I POMÓŻ!

 

Karta SOS powinna być w każdym samochodzie. To takie proste i oczywiste. To pewna szansa na ratunek. Bo Życie jest tego warte, by mieć taką Kartę.

Liczy się każda ilość sfinansowanych Kart SOS. Nawet jedna może uratować ludzkie życie. Przebieg Akcji jest w pełni transparentny. Informacje o efektach akcji będą przekazywane na bieżąco. Jak tylko Karty trafią na SHELL zostanie opublikowana pełna lista stacji oraz ilości dostarczonych tam Kart.