Trade marketing Personalizowane praliny „I love Milka” – nowy sposób, by w Walentynki podzielić...

Personalizowane praliny „I love Milka” – nowy sposób, by w Walentynki podzielić się delikatnością

0

Walentynki to niezwykły dzień, przepełniony czułością i delikatnością. Chociaż o naszych bliskich myślimy przez cały rok, to właśnie 14 lutego mamy okazję na chwilę zatrzymać się i w pełni celebrować uczucie, którym darzymy wyjątkowe osoby w naszym życiu. Święto zakochanych to także czas sprawiania sobie małych przyjemności. Aby połączyć radość dzielenia się i prawdziwie słodkich wyznań, Milka przygotowała specjalną edycję pralin „I love Milka”, dzięki której nasze czekoladki będą inne niż wszystkie. 

Większość z nas doskonale zna praliny Milka z najdelikatniejszej czekolady, stworzone z alpejskiego mleka i opakowane w charakterystyczne, fioletowe pudełko w kształcie serca. Rozpływająca się w ustach czekolada i kremowe nadzianie, składające się w 40% z orzechów laskowych, to idealna propozycja, by w Walentynki podzielić się delikatnością z ukochaną osobą.

W tym roku, dzięki limitowanej edycji pralin „I love Milka” (165 g), podarowane serce będzie naprawdę wyjątkowe – Na opakowaniu znajduje się miejsce, by samemu dokończyć dedykację „I love…”. Praliny z najdelikatniejszej czekolady Milka i nasze własne, personalizowane życzenia to sposób, aby w święto zakochanych odnaleźć jeszcze więcej czułości.

W ofercie pralin Milka dostępne są także inne opakowania, dzięki którym przez cały rok możemy dzielić się uczuciami z naszymi bliskimi – praliny w kształcie serca (165g) oraz prostokątnym (110g).

MW