Gadżety reklamowe Antybakteryjne żele i płyny do rąk z logo Klienta od USB System

Antybakteryjne żele i płyny do rąk z logo Klienta od USB System

0

Wychodząc naprzeciw zupełnie nowym potrzebom na rynku artykułów reklamowych, firma USB System wprowadziła na rynek serię żeli i płynów do dezynfekcji rąk z logo klienta.

Ta kompletna linia produktów dostępna jest w różnych typach opakowań oraz w bogatej gamie pojemności, tak aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby. Żele i płyny są dostępne w buteleczkach z atomizerem (spray’e), w buteleczkach typu flip-top oraz w tubach; o pojemnościach od 30 do 150 ml. Prawdziwym hitem stały się: płyn i żel o pojemności 30 ml ze względu na swoje małe, praktyczne rozmiary (można zawsze mieć je przy sobie) oraz niezwykle atrakcyjną cenę.

Wszystkie produkty skutecznie dezynfekują dłonie – zawierają minimum 65% alkoholu, nie wymagają spłukiwania, jednocześnie nie wysuszają skóry, gdyż wzbogacone są o nawilżający aloes. Niezwykle ważnym atutem oferty jest termin realizacji produktu z logo Kliena w zaledwie 2 dni robocze. Obok żeli i płynów z personalizowanymi etykietami USB System oferuje również te same produkty ze standardową etykietą.

Więcej informacji: sprzedaz@usbsystem.pl; Tel.+48 22 753 41 60

 KL