Logo

Event MIX

Vienna House Andel’s Lodz z wyróżnieniem w konkursie MP Power Awards®

Łódzki Vienna House został wyróżniony za szczególny potencjał do organizacji wydarzeń, innowacyjność w relacjach z branżą spotkań oraz unikatowość hotelowego centrum konferencyjnego w najbardziej prestiżowym konkursie branży eventowej w Polsce – MP Power Awards®.

Nagrody MP Power Venue przyznawane są obiektom z największym eventowym potencjałem – miejscom eventowym, hotelom eventowo-konferencyjnym, obiektom wielofunkcyjnym oraz unikatowym. To właśnie w tej ostatniej kategorii Vienna House Andel’s Lodz zdeklasował wszystkich nominowanych, otrzymując w audycie konkursowym jeden z najwyższych rezultatów w historii konkursu.

– Jest to bez wątpienia unikalne, obiekt sam w sobie jest unikalny i jego rezultat jest unikalny” – podkreślił w czasie ogłoszenia wyników Wojciech Liszka, CEO of Z-Factor.

– To dla nas wyjątkowe i szczególne wyróżnienie. Tytuł MP Power Venue w kategorii Obiekt Unikatowy udowadnia, że ciągle od 11 lat nasi partnerzy doceniają unikatowość Vienna House Andel’s Lodz – nie tylko budynku, ale również zespołu. Za co szczególnie dziękuje koleżankom i kolegom z branży eventowej – podkreśla Anna Olszyńska, dyrektor generalna Vienna House Andel’s Lodz.

– Nieustannie uczymy się i doskonalimy naszą ofertę konferencyjną. Aktualnie wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania dla branży związane z nową rzeczywistością eventową. Jestem przekonana, że partnerska współpraca tylko nas umocni – podsumowała Anna Olszyńska i dodała – Korzystając z okazji, dziękuję całemu zespołowi, który w ciągu tych dwóch ostatnich miesięcy pokazał niesamowity power, zaraża pozytywną energią i nie może się doczekać przyjęcia Państwa ponownie.

https://www.viennahouse.com/index.php?id=956&L=4