Event MIX Czarny Potok zaprasza medyków

Czarny Potok zaprasza medyków

0

Kolejnym hotelem, który dołączył do akcji #KrynicaDlaMedyka, zainicjowanej przez Stowarzyszenie Krynicka Organizacja Turystyczna w Krynicy Zdroju, jest Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference. Hotel zaprasza personel medyczny na bezpłatne wakacje.

– Dziś oni pomagają nam, jutro my pomożemy im – mówi Artur Kopacz, Dyrektor Marketingu, Sieci Hoteli J.W. Construction. – Hotel Czarny Potok® przekazał dla medyków dziewięć voucherów na nieodpłatne tygodniowe wakacje z rodziną. Nocleg z wyżywieniem dla pary z dziećmi w malowniczo położonym, ekskluzywnym czterogwiazdkowym hotelu będzie, miłym podziękowaniem dla naszych nadzwyczajnych gości, dla których jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności. W Czarnym Potoku można aktywnie spędzać czas, korzystając z atrakcji hotelu i regionu albo zwyczajnie nie robić nic, tylko odpoczywać – dodaje Artur Kopacz.

Krynica Zdrój to oaza dla miłośników gór, spragnionych aktywności i regeneracji. Znane od 200 lat z leczniczych źródeł mineralnych malownicze uzdrowisko, było w międzywojniu uznawane za najmodniejszy kurort.

– Z inicjatywą zaproszenia medyków z całej Polski na darmowe wakacje wyszły także władze Helu i przedsiębiorcy z Krynicy Morskiej. Mamy nadzieję, że przystąpi do niej jak największa liczba hoteli. Wszyscy mamy wobec służb medycznych ogromny dług do spłacenia – kończy Artur Kopacz, Dyrektor Marketingu, Sieci Hoteli J.W. Construction.

www.hotelczarnypotok.pl