Event MIX POSITIVE WAYS POLSK i Aries Hotel & Spa dla sądeckiego Hospicjum

POSITIVE WAYS POLSK i Aries Hotel & Spa dla sądeckiego Hospicjum

26
0

W tym roku odbędzie się już druga wyprawa Positive Ways Polska dla Hospicjum. Wkład i pomoc zostanie ofiarowana, sądeckiemu ośrodkowi „Nadzieja”.

W eskapadzie bierze udział 38 samochodów. Huczny start został zapoczątkowany 26 czerwca w Sopocie, a finisz zaplanowano na 30 czerwca w Zakopanem w Aries Hotel & Spa gdzie odbędzie się finał tegorocznej akcji oraz przekazanie wszystkich zebranych środków na pomoc cudownym Dzieciakom. Co ciekawe, prowadzonej eskapadzie po raz pierwszy będzie towarzyszył helikopter.
W drodze do celu uczestnicy wyprawy zatrzymają się w 5-ciu miastach (Sopot, Poznań, Katowice, Zakopane, Nowy Sącz). W ciągu 5-ciu dni, samochody przemierzą cała Polskę – pokonają ponad 1000 kilometrów, organizując w trakcie wszelkiego rodzaju zbiórki, licytacje i szybkie akcje, by finalnie wylądować na samym południu w Aries Hotel & Spa w Zakopanem w otoczeniu równie gorących, góralskich serc.

– Zapraszamy wszystkich, którzy mogą zostawić cegiełkę na naszej trasie i pomóc potrzebującym dzieciom!!! Każdy uśmiech, każde dobre słowo oraz każda pojemność dobrej energii wlana w naszą wyprawę, doda nam Powera i adrenaliny do jeszcze mocniejszego kwestowania dla tych, którzy nas bardzo potrzebują. Dziękujemy za wpłaty, które stale do nas wpływają, za licytacje. Dziękujemy bez opamiętania wszystkim Darczyńcom. To jest najlepsze lekarstwo na nasze nadzieje, a co za tym idzie, lek dla „Nadziei” – podsumowuje Wojciech Szczęsny, Organizator Akcji Positive Ways.