Logo

Event MIX

Kolejny event hybrydowy Agencji JET EVENTS

Eventy hybrydowe to rozwiązanie idealne na obecne czasy. Wszystko wskazuje na to, że ten typ wydarzeń będzie się rozwijać nie tylko ze względu na aktualne ograniczenia pandemiczne. Największą bolączką organizatorów zawsze była frekwencja. Wydarzenia hybrydowe godzą interesy uczestników, którzy osobiście przybywają na wydarzenie, jak i tych, którzy łączą się online.

24 czerwca 2020 roku Agencja JET EVENTS zorganizowała uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i Świnoujście, PORR, TGE oraz przedstawicieli mediów.

Wydarzenie odbyło się w formule hybrydowej, zarówno offline w siedzibie Gaz System, jak i online – konferencja była transmitowana za pomocą streamingu. Przestrzeń została przygotowana z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, a goście zostali przeszkoleni z zasad BHP obowiązujących podczas spotkania. Całość tłumaczona była na język angielski.

Agencja JET EVENTS odpowiedzialna była za przygotowanie całości spotkania, w tym koordynację, technikę, oprawę graficzną, tłumaczenie oraz catering, a także zabezpieczenie wydarzenia pod kątem obostrzeń epidemicznych.

Formuła eventów hybrydowych dla Agencji JET EVENTS jest bardzo bliska, bo już od kilku lat z powodzeniem realizuje wydarzenia dla różnych Klientów w takiej opcji. Często również goście, którzy osobiście nie uczestniczą w wydarzeniu, są wirtualnie aktywizowani, wchodzą w interakcje z innymi gośćmi. Obecnie, ze względu na potrzeby rynku, przedstawiają swój nowy produkt dotyczący eventów hybrydowych, ale też wydarzeń digitalowych i eventów w sieci szerszej publiczności. CYBER EVENTS, bo o nim mowa, to dedykowany dział specjalizujący się w tego typu zadaniach. O całym wachlarzu nowoczesnych rozwiązań można przeczytać TUTAJ