Event MIX Nie rezygnujcie z targów – odbudujcie utracone relacje!

Nie rezygnujcie z targów – odbudujcie utracone relacje!

40
0

„Z dniem 06 czerwca 2020 r. targi zostały oficjalnie odmrożone. Do tego terminu branża targowa przygotowywała się bardzo intensywnie od wielu tygodni”. Tymi słowami rozpoczyna się list otwarty do wystawców i zwiedzających targi, który wystosowała Polska Izba Przemysłu Targowego.

PIPT zaznacza w liście, jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich podmiotów biorących udział w wydarzeniach targowych – zarówno odwiedzających, jak i wystawców czy pracowników obiektów wystawienniczych. Rada zapewnia, że dzięki wdrożeniu odpowiednich procedur TARGI SĄ BEZPIECZNE.

Autorzy listu zaznaczają, iż zdają sobie sprawę, że oprócz obawy przed ewentualnym zarażeniem koronawirusem część firm wstrzymuje się z podjęciem decyzji o wzięciu udziału w targach w b.r. ponieważ tną koszty. To całkiem zrozumiałe działanie, jednak warto zastanowić się nad korzyściami, jakie niosą ze sobą targi, szczególnie właśnie w okresie spowolnienia.

Targi to:

  • Szansa dla firm do powrotu na rynek po okresie spowolnienia i dalszy ich rozwój.
  • Możliwość odbudowania utraconych w czasie pandemii relacji i pozyskanie nowych.
  • Możliwość pokazania, że firma jest silna, przetrwała kryzys i wraca z nowymi rozwiązaniami.
  • Szansa na prześcignięcie konkurencji, która wciąż nie podjęła decyzji dotyczącej powrotu na targ.

Branża targowa od wielu tygodni jest gotowa do bezpiecznego powrotu imprez targowych. Pierwsze targi w Poznaniu, Kielcach, Krakowie i Gdańsku już za nami. Wkrótce, 09-10.09.2020 r. odbędzie się FestiwalMarketingu.pl. Nie rezygnujmy z wydarzeń, wspólnie zreSTARTujmy nasze branże!

Cały list można przeczytać TUTAJ