Wydarzenia Cykl spotkań biznesowych Business Networking

Cykl spotkań biznesowych Business Networking

0

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozwijać swoją firmę oraz objąć przewagę konkurencyjną? Cykl spotkań biznesowych Business Networking wydaje się opcją idealną dla Ciebie. Zapraszamy na wydarzenie już 17 września.

Czasem wystarczy jedynie zmiana strategii, aby wypracować wyznaczone cele oraz zdobyć przewagę nad konkurencją. Uczestnicy cyklu spotkań biznesowych Business Networking będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę związaną z efektywnym prowadzeniem działalności. To świetna okazja, aby dowiedzieć się, jakich błędów nie popełniać. Eksperci od budowy wizerunku marki zdradzą, co zrobić, aby zdobyć uznanie i zaufanie odbiorców. Podczas spotkań zostanie poruszana także tematyka networkingu. Każdy, kto prowadzi własną działalność, powinien pamiętać, że tylko dynamiczny rozwój zapewnia sukces.

Podczas eventów Business Networking zostaną wytypowani Liderzy Biznesu. Nie można również nie wspomnieć o atrakcyjnych nagrodach – mowa tutaj o m.in. złocie o wysokiej wartości. Sporym plusem jest fakt, że uczestnicy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie organizatora. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu, a także skorzystania z obustronnego transportu do hotelu.

Organizatorem cyklu spotkań biznesowych Business Networking jest Fundacja Pomagamy Potrzebującym, która podczas wydarzenia celebrować będzie pierwsze urodziny. Część zysku z eventu zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś – liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ